Bitcoin Fiyat Öngörüleri Doğru Olan Analistin Ekim Ayı Tahmini!

0

Bitcoin’in son zamanlarda ki artışını doğru bir şekilde öngören, isimsiz bir analist tarafından yapılan bir tahminden bahsedeceğiz. Ekim ayına girdik ve anonim analist ekim ayı için Bitcoin fiyatının 16 Bin Dolar’a ulaşacağını iddia etti. Şu dönemde bu fiyatın gerçekleşmesi muhtemel görünmüyor. Bitcoin’in bu fiyata ulaşması için mevcut fiyatının 2 katına çıkması gerek.

Bitcoin fiyatı için çok uç öngörülerde bulunanlar oldu. Kimi 1 Milyon Dolar kimi 100 Bin Dolar gibi fiyatlar öngördü. Her ne kadar çoğu gerçeklikten uzak görünse de, anonim analist kısa vadede makul fiyat hedeflerinde bulundu.

Söz konusu analist geçtiğimiz ocak ayında BitcoinTalk’da tahminlerini yayınladı. Nisan (5.300 Dolar) ve Temmuz (9.200 Dolar) hedefleri belirlendi. Bir sonraki Ekim ayına ait tahminse 16.000 Dolar. Piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi şu anda 8.150 Dolar’dan işlem görmekte olduğundan, bu özel tahmin şu an için sadece uzak bir ihtimal.

Tahminlerin ilk kısımları doğru bir şekilde gerçekleşmiş durumda. Şunu da eklemeliyiz ki bu bir kehanet değil. Analist sadece grafiklere bakarak bunu gördüğünü belirtiyor.

16 Bin Dolar hedefi kabul etmek gerekir ki çok uç bir hedef. Peki sizce bu hedefin gerçekleşmesi mümkün mü?

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın