Ana Sayfa Bitcoin Bitcoin, Ethereum ve Cardano Fiyatı İçin Sırada Ne Var? Yeni ATH’ler Yolda...

Bitcoin, Ethereum ve Cardano Fiyatı İçin Sırada Ne Var? Yeni ATH’ler Yolda Mı?

0

Tanınmış bir kripto trader’ı ve analisti olan Michaal van de Poppe; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için izlenecek fiyat seviyelerini belirledi.

Van de Poppe, yeni bir piyasa değerlendirme seansında,  Bitcoin’in son zamanlarda önemli bir fiyat alanını geri aldığını ve en büyük kripto para biriminin yeni bir ralli için hazırlandığını açıkladı.

“Dün, fiyatın (47.000-50.000 doların) aralığının üzerine çıktığı güzel bir yeniden test yaptık… istediğim seviyeleri (47.000 dolar) yeniden test ettik ve bu, Bitcoin pazarının bir miktar konsolidasyon yaşadığımız bu aşamasında tamamen normal…

Bu yüzden benim için, 46.000-47.000  dolar arasındaki bu bölgenin tamamını izlemek çok önemli, çünkü bunun üzerinde kaldığımız sürece, 50.000 dolarlık yüksek aralıklara doğru devam edebileceğimizi, bunun ardından ise bir süre yatay hareket sürdüreceğimizi tahmin ediyorum, bu noktada altcoin’ler çok iyi performans gösterecek. Ve 50.000 doların üzerine çıktığımız takdirde, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselişe devam edeceğine inanıyorum.”

Ethereum’a (ETH) grafiklerini de gözden geçiren Van de Poppe, ETH yeni zirvelere ilerlemeden önce 3.400 dolar seviyesini destek olarak görmek istediğini söylüyor.

“46.000-47.000 dolar arasındaki Bitcoin seviyesine çok benzeyen 3.400 dolar seviyesine bakıyorum. Bu tutarsa ​​ve Ethereum’un bu aşamadaki trendi tersine çevirdiğini görürsek, 3.840 dolardan 4.000 dolara kadar olan yüksek aralığa doğru devam edeceğimize inanıyorum.”

Analist, Bitcoin/Ethereum paritesinde ETH’nin 0.077 BTC seviyesinin (3.630 dolar) altında konsolide olduğunu belirtiyor ve ETH/BTC paritesinin 0.072 BTC’de (3.394 dolar) destek bulmasını bekliyor.

“Ethereum’ın izlemesi gereken kritik seviye, yaklaşık 0.072 BTC’ye (3.394 dolar) sahip olduğumuz bu bölgenin tamamı. Bu seviyede tutunabilirsek, nispeten yakın bir zamanda yeni zirvelere ulaşacağımıza inanıyorum.”

Son olarak, Cardano’yu (ADA) değerlendiren Van de Poppe; ADA’nın geçen haftaki zayıf performansına rağmen, platformun blockchain’inde akıllı sözleşmelerin başlatılmasının ardından, yeni bir destek seviyesi belirleyeceğini, sonrasında ise ADA’nın büyük bir yükseliş yaşayacağını belirtiyor.

“Cardano 1.90 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükselmeye devam edeceğine inanıyorum. Şu anda, akıllı sözleşmeleri başlattıktan sonra yeni bir denge bulmaya çalışıyor ve bu genellikle fiyat hareketine devam etmeden önce hafif bir düzeltme yaşayacağı anlamına geliyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın