Bitcoin Düşüyor! Boğaların Direnci Kırıldı Mı?

  • Bitcoin Türkiye saati ile 12.15’te 10.180 dolar civarında seyrediyor. Güne düşüş eğilimi ile başlayan Bitcoin, bu eğilimi gün içinde de gösterecek mi merak konusu. Konuya dair bütün detaylar haberimizde…

Bitcoin Düşüş Yaşamaya Devam Ediyor…

Hafta sonuna girmeden 600 dolarlık bir düşüş yaşayan Bitcoin, bu düşüşü bir nebze toparlamış ve kendini 10.500 doların üstünde tutmuştu. Daha sonra küçük bir düşüş dalgası daha geldi. Bu dalga yaklaşık olarak 200 dolar sildi ve Bitcoin 10.300 dolar civarında güne başladı. Bu sabah gelen bir satış işlemi yine 200 dolarlık bir kayıp yaşattı ve  Bitcoin’in şu anki fiyat bandını belirledi.

Bu gelen düşüşler teknik verilere zarar vermiş gözüküyor. Çoğu osilatör al ibaresini terk ederek sat ibresine döndü. Dominance değeri ise altcoinlere olan ezici üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Bakkt öncesi piyasa bulunmaya başladı.

Bitcoin için kritik direnç seviyesi 10.400 dolar olarak gözüküyor. Bu seviyenin iki kez geçilip yeniden denenmesi canları sıkmış olabilir. Bununla beraber psikolojik sınır ise destek noktası olarak gözüküyor. Aşırı ve sürekli gelen satışlar boğaların direncini kırmış olabilir….

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.