Haziran 20, 2024

Bitcoin Düşüşü Sonrası Toncoin Yatırımcısı Sayısı Artıyor ve Yeni Meme Coin Projesi Araştırılıyor!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Bitcoin fiyatı, herkesin istediği gibi hareket etmiyor. Herkesin beklentilerine göre çok düşük seviyelerde ve tüm tahminlere meydan okuyor, bu da yatırımcıların daha iyi performans gösteren varlıklara yönelmesine neden olacağı aktarılıyor. Toncoin, şu anda büyük piyasa değeri olan tokenler arasında en iyi performans gösterenlerden biri ve yeni kripto geleceği belirsiz Raboo’nun ön satışı, kripto para piyasasına çıkış yapabilecek mi merak ediliyor.

Bitcoin (BTC): Bitcoin Fiyatının Sinir Bozucu ve Kafa Karıştırıcı Düşüklüğü Yatırımcıları Şaşırtıyor

ETF’ler, yarılanma döngüleri, ticari benimseme… 100 bin dolarlık Bitcoin fiyatı için gerekli olduğu söylenen her şey yerinde, ancak Bitcoin 65 bin dolarda, ATH’sinin %11.6 altında seyrediyor. Analistler aylardır Bitcoin fiyatının patlama yapacağını tahmin ediyorlardı. Yine de Bitcoin inatla durgun kalıyor ve Bitcoin fiyatının neden yükselmediği konusunda kimse hemfikir değil gibi görünüyor. Bu Bitcoin düşüşü, yatırımcılara ‘dipten satın alma’ fırsatı verdiği için iki ucu keskin bir kılıç, ancak dip çok uzun sürüyor.

Ayı piyasası için tüm katalizör unsurlar geldi ve geçti, ancak Bitcoin fiyatı fazla hareket etmedi, bu da yatırımcıları başka yerlerde daha iyi yatırımlar olup olmadığını merak etmeye bırakıyor.

Toncoin (TON): Sıradan Bir Coin Değil!

Toncoin, Notcoin haberleri üzerine yükseliyor. Notcoin mi? 35 milyondan fazla oyuncusu olan Telegram tabanlı bir oyun. Yeni kripto Notcoin, Toncoin ağı üzerinde basılacak. Notcoin haberi, son otuz günde %8 artışla Toncoin’in yükselmesini sağladı ve bu da Toncoin’i kırmızı denizde tek bir yeşil mum haline getirdi.

Toncoin, en iyi 10 token arasında yer alarak zaten manşetlere çıkmış durumda. Bir yıl önce hiçbir yerde yokken, şu anda Toncoin, Cardano (ADA) ve Shiba Inu (SHIB) gibi tokenlerden daha yüksek bir piyasa değerine sahip. Telegram’ın büyük kullanıcı tabanı ile Toncoin, muhtemelen yatırım yapmak için en iyi coinlerden biri. Pazar, yardımcı coinleri seviyor ve Toncoin bu konuda başarılı oluyor.

Raboo (RABT): Yeni Kripto, Meme Coin İtibarı ile Finansal Temelleri Birleştiriyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre yeni kripto coin geleceği belirsiz Raboo, AI teknolojisi, Meme havalı ve finansal yetkinliklerin benzersiz karışımı sayesinde birçok yatırımcıyı çektiği iddia ediliyor. Raboo, meme departmanında büyük bir itibara sahip ve memleri yaratan ve küratörlüğünü yapan AI motoru sayesinde Raboo her zaman taze ve eğlenceli olabileceği iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre bir para birimini değerli kılmak için memlerden daha fazlası gerekir ve ‘daha fazlası’ Raboo’da ekibine göre mevcutluk bulunuyor. İçerik göndericisine göre Raboo ekosistemi, token sahiplerine 40 milyar dolarlık değiştirilemez token pazarına erişim sağlayan bir NFT pazarını ve Raboo’nun yüksek APY oranlarıyla pasif gelir için stake edilebileceği bir likidite havuzunu içerdiği aktarılıyor. Tokenomik açıdan, Raboo 1.8 milyar token ile sınırlıdır, bu da token üzerinde zaten bir kıtlık yaratır, ancak düzenli token yakımlarıyla, deflasyonist model sadece tokenlerin zamanla değer kazanmasına neden olabileceği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sonuç:

İçerik göndericisine göre Bitcoin fiyatı toparlanmak için mücadele ederken, yeni kripto token Notcoin, Toncoin’e hayat veriyor ve boğa piyasasında hala yaşam olduğunu gösteriyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre Raboo’nun ön satışı, 2.500 token sahibi ve 8.000 abone sayesinde zaten 1.6 milyon dolardan fazla likidite kazandığı aktarılıyor, bu da onu yılın coinleri arasına alabileceği aktarılıyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Raboo (RABT) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram: https://t.me/RabootokenPortal

Twitter: https://twitter.com/Raboo_Official

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raboo (RABT)
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?