Ocak 15, 2024

Bitcoin Düşerken Launchpad XYZ 2,5 Milyon Doları Aştı


Son güncellenme : 15.01.2024 - 11:43

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’i çevreleyen olumlu gelişmelere ve piyasa duyarlılığına rağmen, BTC fiyatı son zamanlarda momentumunu korumakta zorlandı ve 49 bin dolar seviyesinde tutunamadı. Spot Bitcoin ETF’leri her ne kadar büyük bir finansal yenilik olarak lanse edildiyse de Bitcoin yatırımcılarının yüzünü pek de güldüremedi.

Geçtiğimiz dört ay boyunca, önde gelen kripto para birimi Bitcoin, yatırımcılar arasında Bitcoin ETF’nin beklenen onayına ilişkin yaygın coşkunun etkisiyle önemli bir yükseliş yaşadı. Yatırımcı güvenindeki bu artış, BTC’yi 24 bin 962 dolardan iki yılın en yüksek seviyesi olan 49 bin dolara yükselterek yüzde 96,3’lük etkileyici bir büyüme kaydetti.

Spot Bitcoin ETF’sine yönelik ilk coşku, BTC’nin performansının daha geniş kripto para piyasasının gerisinde kalması nedeniyle yerini piyasa belirsizliğine bıraktı. ABD piyasasına girişinin ardından Bitcoin fiyatı kısa bir süre için 49 bin dolardan hızlı bir geri çekilme yaşayarak 42 bin dolara geriledi.

Bazı analistler, ETF tahribatının yanı sıra düşüşün bir diğer olası nedeni olarak BTC fiyatının paralel bir kanalda hareket etmesini gösteriyor. Popüler kripto analisti Ali, yakın zamanda bu süreci vurgulayan bir paylaşımda bulundu. Analize göre BTC’nin fiyatı yakında 34 bin dolara düşebilir. Ancak bir süre sonra 57 bin dolara doğru tekrar yükseliş ivmesi kazanabilir.

Ancak, bu gerilemenin ortasında, önde gelen bir varlık yönetimi firması olan Blackrock, 11 bin 500 BTC satın alarak önemli bir hamle yaptı. Blackrock’un bu hareketi, düşüşü potansiyel bir satın alma fırsatı olarak gören yatırımcılar arasında iyimserlik duygusunu ateşledi.

Bitcoin ile ilgili sorular çoğalmaya devam ederken bir altcoin yatırımcıların radarına girmiş durumda. Launchpad XYZ token satın almak, kripto paralardan üstün performans bekleyen yatırımcılar için uygun bir seçenek gibi görünüyor. Yatırımcılara piyasalar hakkında, yapay zekadan faydalanarak analiz yapma şansı tanıyor. Gelin, bu projenin detaylarına daha yakından bakalım.

Launchpad XYZ (LPX) – Yatırımlar Konusunda Rehberlik Sağlayan Platform

Launchpad XYZ platformu, yatırımcıların yatırım seçeneklerini değerlendirmelerini sağlıyor. Ön satışı aylar önce başladı ve birçok heyecan verici gelişmenin sunulmasının ardından nihayet son günlerine yaklaşıyor. Ön satışın 24 Ocak’ta bitirilmesi bekleniyor.

Ekip şu anda yerel LPX tokenlerini satarak 2,5 milyon dolar toplamayı başardı. Ancak son günlerde FOMO’nun artmasıyla birlikte projenin gelir miktarının hızla artması da muhtemel.

Bunun nedeni muhtemelen USDT, ETH ve BNB’nin yanı sıra satın alma işleminin banka kartıyla da yapılabilmesi. Şimdi katılanların LPX’i, altcoinin beklenen değerinden çok daha düşük bir fiyata satın alabilecekleri durumu da var.

Ekip şu ana kadarki başarısını şansa değil, Launchpad XYZ’nin yenilikçi yapısına borçlu. Geliştiriciler, Web3’ün son derece parçalanmış dünyasını gerçekten birleştirebilecek birçok aracı tek bir platformda listelemeyi başardılar.

Launchpad XYZ Ön Satışı Neden Bu Kadar Başarılı Oldu?

Hiç şüphe yok ki Web3 projeleri İnternet kullanıcıları için olağanüstü fırsatlar barındırıyor. Heyecan verici oyna-kazan oyunları (P2E), NFT alım satımı, meta veri dünyaları ve hatta kısmi satın alımlar olsun, web3 bunların hepsi için bir çözüm sunuyor.

Ancak Web3’ü kullanması karmaşık olabilir. Web3’te çoğu durumda en iyi projelerden haberdar olmak mümkün olmuyor, bu da sektörün gelişimini büyük ölçüde yavaşlatıyor. Ancak Launchpad XYZ token satın alma ile kullanıcılar Web3’te çaresiz hissetmeyecek.

Yaratıcılar, en heyecan verici Web3 projelerini tek bir arayüzde birleştirme hedefini belirlediler. Kullanıcılar sistem tercihlerinin ilk adımı olarak gelişmiş bir yapay zeka ile karşılaşıyor. Bu yapay zeka mevcut projeleri çeşitli kriterlere göre inceliyor. Bu durumlarda sadece kullanım yöntemi değil, projenin likidite ve sosyal medya rolü de ön plana çıkıyor.

İlk tarama tamamlandıktan sonra Launchpad XYZ ekibi seçimi kişisel olarak inceliyor ve yatırımcı için en iyi seçenekleri seçer. Çeşitli bir ürün yelpazesi bekleyebilirsiniz.

Launchpad XYZ, Kullanıcılarının Kalbini Yapay Zekayla Fethetmek Üzere

Platformun, onu gerçekten pazar lideri yapabilecek ilginç özelliklerinden biri de birden fazla yapay zekayı farklı şekillerde kullanabilmesi oluyor. Yukarıda bahsettiğimiz proje filtreleme sistemine ek olarak örneğin Apollo isimli chatbot da mevcut olacak. Ancak onun sadece sıradan bir sohbet ortağı olduğunu düşünmeyin.

Apollo ile sadece birkaç basit komutu girerek analizler oluşturabilirsiniz. Örneğin, son 24 saat içinde X’de hangi popüler meme tokenlerinden bahsedildiğini sorabilirsiniz. Sonrasında Chatbot uygun analizleri gerçekleştirip sonuçları sunuyor. Yani, Apollo’nun basit ama pratik kullanımı sayesinde, Launchpad XYZ token satın alma işlemi yapanlar kripto dünyasının ChatGPT’si ile tanışacaklar.

Ayrıca, daha deneyimli yatırımcılar için Launchpad Quotient’in veya kısaca LPQ da kullanıma sunulacak. LPQ, 400’den fazla farklı veri noktasına dayanarak mevcut altcoinleri inceleyen bir puanlama sistemi. Araç sadece teknik analizi değil aynı zamanda ekonomik ve sosyal analizi de hazırlıyor. Launchpad XYZ sırf bu nedenlerle 2024 yılının en başarılı kripto paralarından biri olabilir.

Launchpad XYZ token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?