Bitcoin Dolandırıcısına Acı Dolu Ölüm!

Hindistan’daki Bitcoin dolandırıcısı iş arkadaşları tarafından işkence görerek öldürüldü.

Ülkenin neredeyse her kesiminde dolandırıcılık yapan ve toplamda 60 milyon dolardan fazla para topladığı düşünülen dolandırıcının bedeni terk edilmiş şekilde bulundu.

Times of India’daki habere göre Abdul Shakoor isimli bu vatandaş Manjeri, Malappuram gibi farklı büyük şehirlerde Bitcoin dolandırıcılığı yapıyordu.

Bu büyük dolandırıcılıklar sayesinde 60 milyon dolardan fazla para toplayan Shakoor, bir süre sonra kendi iş arkadaşlarınıda dolandırmaya çalıştı. Fakat bu dolandırma çabası Shakoor’un sonunu getirdi.

Acı Dolu Ölüm

Shakoor iş arkadaşlarını dolandırmayı çalışmasada onları kandıramadı ve iş arkadaşları arasında gerginlikler başladı ve iş arkadaşları ona işkence etmeye başladılar.

İşkence sonrası kısa süre bilincini kaybeden Shakoor, yakın bir arkadaşı tarafından hastaneye götürüldü. Fakat hastanede ölü olduğu anlaşılan Shakoor’un bedeni ise arkadaşları tarafından terk edildi.

Kaynak: CCN

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.