Bitcoin Dolandırıcısına Acı Dolu Ölüm!

0

Hindistan’daki Bitcoin dolandırıcısı iş arkadaşları tarafından işkence görerek öldürüldü.

Ülkenin neredeyse her kesiminde dolandırıcılık yapan ve toplamda 60 milyon dolardan fazla para topladığı düşünülen dolandırıcının bedeni terk edilmiş şekilde bulundu.

Times of India’daki habere göre Abdul Shakoor isimli bu vatandaş Manjeri, Malappuram gibi farklı büyük şehirlerde Bitcoin dolandırıcılığı yapıyordu.

Bu büyük dolandırıcılıklar sayesinde 60 milyon dolardan fazla para toplayan Shakoor, bir süre sonra kendi iş arkadaşlarınıda dolandırmaya çalıştı. Fakat bu dolandırma çabası Shakoor’un sonunu getirdi.

Acı Dolu Ölüm

Shakoor iş arkadaşlarını dolandırmayı çalışmasada onları kandıramadı ve iş arkadaşları arasında gerginlikler başladı ve iş arkadaşları ona işkence etmeye başladılar.

İşkence sonrası kısa süre bilincini kaybeden Shakoor, yakın bir arkadaşı tarafından hastaneye götürüldü. Fakat hastanede ölü olduğu anlaşılan Shakoor’un bedeni ise arkadaşları tarafından terk edildi.

Kaynak: CCN

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın