Bitcoin Çöküşünü Bilen Analist: “Ethereum Rallisi Yolda!”

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, 210.000 takipçili Twitter hesabında piyasaya ilişkin görüşlerini paylaştı. Daha önce Bitcoin’in yaşadığı büyük çöküşü bilmesiyle ün kazanan analist, Ethereum için bir ralli beklentisi içerisinde olduğunu belirtti.

Yeni tahminlerini paylaşan analist, Ethereum fiyatının 0.618 Fibonacci seviyesinin üzerinde kalması halinde sürdürülebilir bir şekilde sıçrama kaydetmeye başlamasını bekliyor.

“0.618 Fib seviyesinin üzerinde güzel bir hareket 1400 dolarlık ve belki de daha yukarıda doğru bir yükselişi tetikleyebilir. Yaşanacak ilk sıçramanın ardından oynaklığın azalmasıyla birlikte daha yukarı seviyelere doğru sıçrama mümkün.”

Ethereum

Haber hazırlanırken, Ethereum %1,51 düşüşle 1.137 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin grafiğini de yakından inceleyen Smart Contracter, BTC’nin 0.618 Fibonacci alanı çevresinde yapıcı bir tepki verdiğini ve bunun piyasa değerine göre en iyi kripto için iyi bir işaret olduğunu belirtti.

Bitcoin

Bitcoin’in 0.618 Fibonacci seviyesinin üzerinde verdiği tepki, Smart Contracter’ın BTC’nin bir ralli hazırlığı içerisinde olduğu görüşüyle uyumlu görünüyor. Analist, geçen ayın sonlarında, Bitcoin trader’larının BTC biriktiriyor gibi göründüğünü ve en az 24.000 dolara bir sıçrama beklediğini belirtmişti.

“Bitcoin’de her geçen gün daha çok birikim yapılıyor gibi görünüyor. 19.000 dolar civarında maksimum teklif vermeyi planlıyor, bu ister nihai dip, isterse sadece orta vadeli bir teklif olsun, hala emin değilim ama sanırım minimum 24.000 dolarlık seviyeyi alacağız.”

Smart Contracter

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.