Bitcoin Çöküşünü Bilen Analist Bu Altcoin İçin Uyardı!

  • Bitcoin’in çöküşünü doğru bir şekilde bilen analist, popüler bir altcoin konusunda yatırımcıları uyardı ve başka bir altcoin için ise fiyat hedeflerini açıkladı.

Bitcoin’in (BTC) 30.000 doların altına düşeceğini doğru tahmin eden analist, 2020 yılının sonundan beri büyük bir yasal savaşla mücadele eden XRP‘nin 2020’den bu yana ulaştığı en düşük seviyelere düşebileceği konusunda uyardı.

Tahminlerinin doğruluğuyla tanınan Capo takma adlı analist, 433.200 Twitter takipçisine şu anda yaklaşık yüzde 4’lük bir artışla 0,34 ABD doları seviyesinde bulunan XRP’nin 0,16 ila 0,14 ABD doları arasına düşebileceğini iddia etti:

“XRP, 0,14 – 0,16 dolar.”

xrp

Binance Coin

Ayrıca Capo, dünyanın en büyük kripto para birimi borsası platformu Binance’ın yerel kripto varlığı olan Binance Coin (BNB) için de tahminlerini paylaştı. Capo’ya göre, popüler kripto para birimi 125 ila 135 dolar arasında dibe ulaşabilir. Yazım sırasında, BNB coin 240 dolardan işlem görüyor.

“BNB, 125-135 dolar.”

bnb coin

Bitcoin’in yeni düşüşler görmesi an meselesi

Önde gelen dijital varlık Bitcoin’e (BTC) gelince, ünlü analist amiral gemisi kripto varlığının yeni düşüşler görmesinin an meselesi olduğuna inanıyor.

“Perakende yatırımcılar henüz teslim olmadı. Aksi takdirde, fiyat 17.600 dolardan (yüzde 13’lük) zayıf bir sıçrama veya nötr fonlama oranlarından sonra hala 20.000 dolar seviyesinde bulunurken böyle bir hopium (mantıksız veya yersiz iyimserlik) görmezdik.

Her şey yeni düşüşlere işaret ediyor. Ancak her zamanki gibi yaşanacakları zaman gösterecek.”

Bitcoin, bu ayın başlarında neredeyse 19.000 doların altına düşmesinin ardından, son 24 saatte yüzde 5.45 artarak 21.647 dolardan işlem görüyor. Analist ise Bitcoin kesin olarak yükselmeden önce 16.000 dolara kadar düşebileceğini iddia ediyor:

“Birçok insan 22.000-23.000 dolarlık bir fiyat bekliyor. Bu, fiyat 47.000-48.000 dolar arasında iken insanların 52.000 dolar seviyesine ulaşmasını veya fiyat 31.000-32.000 dolar arasındayken insanların 35.000 dolar seviyesine ulaşmasını beklediği geçtiğimiz zamanlarla aynı.

Ancak bence ilk sırada 16.000 geliyor. ”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.