Bitcoin Cash Neden Tüm Marketi Etkiliyor?

0

BCH iç savaşının yaşanmasının nedeni, piyasanın geri kalanı üzerinde bir etki yaratmaya başlamış olmasıdır.

Bitcoin SV adı verilen Calvin Ayre’nin kampı, gerçekleştirilirken, Bitcoin Cash ağına karşı yüzde 51’lik bir saldırıya geçme tehdidiyle karşı karşıya olan bir karma güç yarışmasına dönüştü. Ayre ve kampına BCH bloklarını manipüle etme yetkisi verildi.

Bitmain ve Jihan Wu’nun Çin kripto para birimi madencilik topluluğu üzerinde önemli bir etkisi vardır. En büyük madencilik ekipman üreticisi ve madencilik havuzu operatörü olan Bitmain, aynı zamanda BTC’den BCH’ye hash gücünü de CoinGeek ve Calvin Ayre’ye karşı savaştırabilir. Bu gerçekleşirse, kısa vadede BTC’nin karma oranı azalır, bu da madencilik bloklarının hızlanmasına ve şebekeyi yavaşlatmasına sebep olabilir.

Sonuç olarak,
CoinGeek ve Bitcoin Cash arasındaki karma oranlı savaş devam ederse, o zaman hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Piyasadaki en baskın kripto para birimi olan, BTC’yi çevreleyen olumsuz etkiler kaçınılmaz olarak pazarın geri kalanı üzerindede etkili olacaktır.

“İnsanlar hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash pazarlarının, ağlarının yavaşlayabileceğini, işe yaramadıklarını, yazılım güncellemesinin devam etmeyeceğini ya da devam ederse, bazı kaoslarla sonuçlanacağından endişe ediyorlar. İnsanlar elindeki kriptoları satmaya başladı, herkes endişelendi. Bütün pazar çöküşte.

Benim görüşüme göre,“çok kısa vadeli bir olay”, diye açıkladı Kelly, fonunun düşüş eğiliminde yatırım yaptığını da sözlerine ekledi.
Kaynak:CCN

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın