Bitcoin Cash Fiyatı %10.7 Düştü – Büyük Kripto Rallisi Durdu Mu?

0

Beşinci en büyük kripto para biriminin fiyatının yüzde 10.7 düşmesiyle, Bitcoin Cash (BCH) fiyatı Perşembe günü önemli bir doğrulama yaptı.

Popüler Koinler Üst Seviyelerden Geri Döndü

BCH-Dolar oranı, Pazartesi sabahından bu yana %100 civarında bir artış gösterdi, böylece en yüksek rakibi Bitcoin’i genel kazançlar açısından geride bırakmış oldu.

Parite dün ABD piyasaları açtıktan sonra yükselişini 341.66 Dolar’a yükselttiği görüldü. Ancak sonradan, 2 saat içinde 280 dolar olarak düzeltme yapıldı. – Gün içinde düşük bir seviye.

Bir sonraki BCH uçuşu çok etkileyici değildi, çünkü genel olarak %22’lik bir düşüş yönlü ilerlemeye karşı sadece %8 oranında bir iyileşme sağladı.

16:30 UTC’den itibaren, Bitcoin nakit 285.37 Dolar’dan işlem görüyordu. Kripto borsaları, 24 saatlik düzeltilmiş zaman dilimi başına gerçek zamanlı şekilde hesaplanan yaklaşık 3.89 milyar dolar değerinde BCH hacmini yayınladı.

Tether’in sabitkoin‘i USDT, BCH spot alım satımlarının çoğunu, Güney Kore Wonu ve Bitcoin’i ele geçirdi.

Bitcoin Cash yanındaki güçlerle beraber üst seviyeye doğru yürüdü. İlk olarak, İngiltere merkezli Kraken iştiraki Crypto Facilities’de BCH vadeli işlem hacminin arttırılmasıyla alakalı raporlar vardı. İkinci olarak, Bitcoin Cash proje kampından yeni Basit Defter Protokolü’nün başlatılmasıyla ilgili bir duyuru yapıldı.

Ancak bu gelişmeler uzun vadede önemli olmasına rağmen, BCH piyasalarında çifte sıçrama sağlamadı.

Büyük olasılıkla, Bitcoin Cash fiyatı’nın eylemi, Bitcoin piyasasının yükseliş eğimini etkiledi. Bugün bile baktığımızda, BCH’nin CoinMarketCap’teki haritası, Bitcoin’e şaşırtıcı şekilde benziyor. (BCH daha farklı değişkenliğe sahip olmasına rağmen)

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın