Bitcoin Cash Fiyatı %10.7 Düştü – Büyük Kripto Rallisi Durdu Mu?

Beşinci en büyük kripto para biriminin fiyatının yüzde 10.7 düşmesiyle, Bitcoin Cash (BCH) fiyatı Perşembe günü önemli bir doğrulama yaptı.

Popüler Koinler Üst Seviyelerden Geri Döndü

BCH-Dolar oranı, Pazartesi sabahından bu yana %100 civarında bir artış gösterdi, böylece en yüksek rakibi Bitcoin’i genel kazançlar açısından geride bırakmış oldu.

Parite dün ABD piyasaları açtıktan sonra yükselişini 341.66 Dolar’a yükselttiği görüldü. Ancak sonradan, 2 saat içinde 280 dolar olarak düzeltme yapıldı. – Gün içinde düşük bir seviye.

Bir sonraki BCH uçuşu çok etkileyici değildi, çünkü genel olarak %22’lik bir düşüş yönlü ilerlemeye karşı sadece %8 oranında bir iyileşme sağladı.

16:30 UTC’den itibaren, Bitcoin nakit 285.37 Dolar’dan işlem görüyordu. Kripto borsaları, 24 saatlik düzeltilmiş zaman dilimi başına gerçek zamanlı şekilde hesaplanan yaklaşık 3.89 milyar dolar değerinde BCH hacmini yayınladı.

Tether’in sabitkoin‘i USDT, BCH spot alım satımlarının çoğunu, Güney Kore Wonu ve Bitcoin’i ele geçirdi.

Bitcoin Cash yanındaki güçlerle beraber üst seviyeye doğru yürüdü. İlk olarak, İngiltere merkezli Kraken iştiraki Crypto Facilities’de BCH vadeli işlem hacminin arttırılmasıyla alakalı raporlar vardı. İkinci olarak, Bitcoin Cash proje kampından yeni Basit Defter Protokolü’nün başlatılmasıyla ilgili bir duyuru yapıldı.

Ancak bu gelişmeler uzun vadede önemli olmasına rağmen, BCH piyasalarında çifte sıçrama sağlamadı.

Büyük olasılıkla, Bitcoin Cash fiyatı’nın eylemi, Bitcoin piyasasının yükseliş eğimini etkiledi. Bugün bile baktığımızda, BCH’nin CoinMarketCap’teki haritası, Bitcoin’e şaşırtıcı şekilde benziyor. (BCH daha farklı değişkenliğe sahip olmasına rağmen)

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.