Bitcoin Bu Üç Direnç Seviyesini Aşarsa Patlama Yaşayabilir: Jason Pizzino

0
Bitcoin Bu Üç Direnç Seviyesini Aşarsa Patlama Yaşayabilir: Jason Pizzino

Popüler trader ve analist Jason Pizzino, amiral gemisi kripto varlığı Bitcoin (BTC) fiyatının daha yüksek seviyelere ulaşabileceği konusunda umutlu.

Pizzino, “çok fazla iş” gerekeceği konusunda uyarıda bulunurken, Bitcoin’in temel direnç seviyelerinin üstesinden geldikten sonra mevcut fiyattan yaklaşık %64 yükselebileceğini düşünüyor.

“Bu seviyelerin üzerine çıkabilirsek, BTC konsolide olabilirse ve higher high’lar (bir öncekinden daha yüksek tepe) and higher low’larla (bir öncekinden daha alçak tepe) daha da yükselmeye devam edebilirsek… bir sonraki kilit seviye 48.000 dolar ve 52.000 dolar seviyeleridir. 

Ancak bu noktada Bitcoin için bu düşük seviyelerde yapılacak çok iş olduğu için 40.000 dolara, hatta 50.000 dolara ulaşmayı bile düşünemeyecek kadar aceleci davranıyoruz.” 

Kripto analisti, Bitcoin’in üstesinden gelmesi gereken ilk iki direnç seviyesinin sırasıyla 32.800 dolar ve 34.500 dolar olduğunu söylüyor.

“Bu bizim ilk seviyemiz: 32.800 dolar… Sonraki seviye en kritik seviye. Yani 34.500 dolar… bu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden [69.044 dolar] sıfıra doğru en büyük 50 [Fibonacci düzeltme] seviyemiz… şimdiye kadar 32.800 dolarımız ve 34.500 dolarımız var.” 

Pizzino, Bitcoin’in üçüncü direnç bölgesinin 38.000 dolar civarında olduğunu düşünüyor.

“Yaklaşık 37.500 dolar ve bunun üzerindeki yuvarlanmış bir sayı olarak yaklaşık 38.000 dolar diyebiliriz. Yani şu anda baktığımız üç seviye: üstesinden gelmemiz gereken ilk seviye 32.800 dolar civarında. Sonra 34.500 dolar var. Sonrasında 38.000 doları bekliyor olacağız.” 

Kripto trader’ı, Bitcoin’in 38.000 dolarlık fiyatın üzerinde konsolide olduktan sonra daha da yükseleceğini ekledi.

“Tüm bu [direnç seviyelerini] er ya da geç üstesinden gelebilirsek, o zaman 38.000 dolar seviyesinin üzerinde konsolidasyon elde etmek için bu seviyelerin üzerine tırmanmaya başlarız ve yolumuza devam ederiz.” 

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın