Bitcoin Bu 4 Sorunu Çözmezse Bitecek: Genç Bitcoin Milyoneri

0

Genç Bitcoin milyoneri Erik Finman, Bitcoin’in karşılaştığı sorunlar çözülmediği halde amiral gemisi kripto para biriminin biteceğini iddia ederek bir kez daha konuştu.

Yahoo Finance‘e konuşan genç milyoner, Bitcoin’i rahatsız eden bu sorunların dört tane olduğunu belirtti. Bunlar, kullanım konusundaki karmaşıklığı, yüksek işlem ücretlerini, işlem hızlarının yavaşlığını ve geliştirme ekipleri arasında olan mücadeleyi içeriyor.

“Ünlü kripto para birimi dört büyük problemle karşı karşıya. Bir, işlem ücretlerinin yüksek olması. İkincisi, bir şey göndermenin uzun sürmesi. Üç, bu sorunları çözmeye çalışan kişiler… bölünmüş, çeşitlendirilmiş, çok fazla mücadelenin olduğu grup. Ve bence dördüncüsüde, Bitcoin ile uğraşmak gerçekten kolay değil.”

Bitcoin Ne Yapmalı?

Röportajdan önce Finman, Bitcoin’in sorunlarını sosyal medyada vurguladı.

“Bitcoin bitmek istemiyorsa spekülasyondan daha fazlasına ihtiyacı var: 1. Hız problemini çözün 2. İşlem ücretlerini çözün 3. Bu söylediğim 2 problem üzerinde çalışanların kültürlenmeyi bırakması gerekiyor. 4. Yeni kullanıcılar için rampa konusunda kolaylık sağlayın, bu en büyük sorundur.”

The Guardian’a göre genç milyoner Finman, ilk Bitcoin’ini 12 yaşındayken satın aldı. Bunu, büyükannesi tarafından 1000 $ hediye aldıktan sonra gerçekleştirdi. Şuan 20 yaşında olan Finman, o zamandan bu yana sahip olduğu Bitcoin sayısını 458’e kadar çıkardı. Mevcut fiyatlara göre, bu birikim yaklaşık 3,6 milyon dolar değerinde.4

Yahoo Finance’e konuştuğu röportaj sırasında Finman, Bitcoin’in geleceğin kripto para birimi olarak geleceğinin garanti edilmediğini belirtti. Finman’a göre, Bitcoin çok sert bir rekabet içinde ve buna karşılık vermesi gerekiyor.

Kaynak:Ccn

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın