Ocak 16, 2022

Bitcoin (BTC) Harika Görünüyor Ancak Onu Geride Bırakacak Bir Altcoin Var!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ripple’ın (XRP), piyasa genelindeki son geri çekilme sırasında güçlü bir ‘makro desteği’ tuttuktan sonra, kripto para dünyasının ‘parlayan yıldızı’ olmaya hazır olduğunu belirtti.

Credible Crypto takma adıyla tanınan analist, Twitter hesabında Bitcoin’in (BTC) harika göründüğünü ve BTC’nin şu anki fiyatının yaklaşık 3000 dolar üstü olan 45.000 dolar seviyesine kadar herhangi bir gerçek testle karşılaşamayacağını paylaştı.

Bitcoin (BTC) şu an harika görünüyor. 45.000 dolara kadar güçlü bir direnç yok. Yeşil bölgede olduğumuz sürece (ki öyle olacağımızı tahmin ediyorum), önümüzdeki günlerde genel olarak yukarı yönlü beklentiyi korumak mümkün.”

Image

Analist daha sonra Ripple (XRP) hakkındaki görüşlerini paylaştı. Analiste göre XRP, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığından daha güçlü durumda olabilir ve bu senaryonun sonunda yukarı doğru yükselmeye hazır görünüyor.

“BTC kısa süre önce düşük seviyelerimizi 42.000 dolar ile süpürürken ve Ethereum kendi seviyesinin daha da altına düştü, XRP bu düzeltmeyi inanılmaz derecede iyi tuttu ve kendi fitil dip seviyelerine yaklaşmadı. En az dirençli yol ‘yukarı’ görünüyor. Yakında tüm gözler XRP’de olabilir.”

Image

Credible, geçen yılın Ağustos ayında, XRP’nin boğa piyasasını 20 ila 30 dolar arasında bir yerde bitirmesini beklediğini söylemişti ve hedefin hala geçerli olduğunu yineledi. Analist, XRP ayılarının inancını kaybetmeye başladığı göz önüne alındığında, mevcut fiyatların parabolik bir yükseliş trendi için fırlatma rampası görevi görebileceğini düşünüyor.

“Benim beklentim yukarı çıkmamız. En az direnç yolu, satıcıların bitkin göründüğünü ve piyasanın XRP’nin burada satmaktan daha iyi olduğunu düşündüğünü, dolayısıyla fiyatın yükselmesi gerektiğini söylemenin bir yoludur.”

XRP yazı yazarken 0,777 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.