Sponsorlu İçerik
Ocak 3, 2024

Bitcoin (BTC) Boğaları Artıyor, Rekt Capital Yükseliş Öngörüyor; Balinalar Sıcak Yeni Ön Satışı İnceliyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin (BTC), piyasayı karıştırıyor ve analistlerden Rekt Capital, değerinde potansiyel bir artış öngörüyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre birçok balina, zaten 1 milyon dolar toplamış olan yeni bir ICO’nun ön satışının 3. aşamasına yoğun ilgi gösterdiği iddia ediliyor. Ekibinin iddiasına göre, bu DeFi projesi için 2024 yılında potansiyel olarak bir artış öngörüyorlar.

Bitcoin Fiyat Tahmini

Son zamanlarda, kripto analisti Rekt Capital, Bitcoin (BTC) için önemli bir artış öngörerek beklenti dalgası yarattı. Ona göre, yaklaşmakta olan 4. Mum, 3. Mumdan daha parlak olabilir. Gerçekten de, 3. Mum önemli bir ralli gördü ve Ön-Yarılanma yılında gözlemlenen en büyük yükselişi olarak tanındı.

Bitcoin fiyat hareketleri açısından, 29 Kasım’da 37.770 dolardan 29 Aralık’ta 42.306 dolara yükseldi. Teknik analizi de, bu DeFi paranın 100 ve 200 günlük EMA’ların üzerinde işlem gördüğü için boğa piyasası için umut verici bir tablo çiziyor. Korku & Açgözlülük endeksi derecelendirmesi de 65 (Açgözlülük) gösteriyor – iyi boğa işaretleri.

Piyasa analistleri, fiyat tahminleri yaparken tüm bu göstergeleri dikkate alıyorlar. Sonuç olarak, Bitcoin kripto para biriminin Ocak 2024’te 43.438 dolar değerine ulaşacağını öngörüyorlar. Bu, BTC’yi en iyi DeFi paralarından biri yapıyor.

Meme Moguls (MGLS): Yeni ICO

İçerik göndericisine göre yeni proje geleceği belli olmayan Meme Moguls (MGLS), ön satışının 3. aşamasında 1 milyon dolardan fazla topladığı iddia ediliyor. Bu, küresel yatırımcıların bu oyun değiştiren DeFi projesine bir tepki gösterdiğini gösteren önemli bir başarıdır. Meme Moguls, zenginlik birikimi ve takip edilebilir bir platform sunan eşsiz bir oyun-içi kazanç (P2E) oyun deneyimi sunmayı hedeflediği iddia ediliyor.

Bu oyuna girdiğinizde, 100.000 dolarlık sanal nakitle bir portföyle başlayacaksınız. Yaptığınız her sanal kâr, meydan okumaları tamamlayarak ve ticaret görevlerine katılarak gerçek, nakde çevrilebilir getirilere dönüştürülebileceği belirtiliyor. Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapılması tavsiye ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu oyun, Meme Moguls ekosisteminin merkezi direği olmasına rağmen, arkasındaki ekip ayrıca şunları da içereceğini iddia ediyor:

  • Staking: MGLS tokenlerinizi Meme Moguls staking havuzuna katkıda bulunarak token miktarınızı artırabilirsiniz.
  • Moguls World: Bağlantılar, token madenciliği, likidite havuzlarına katılım ve çeşitli token staking olasılıkları yaratan bir metaverse deneyimi.

İçerik aktarıcısına göre, MGLS yardımcı tokeni, tüm bu özellikleri destekler ve sahiplerine yönetim değeri sağlar. Sadece 0,0025 dolardan fiyatlandırılan erken yatırımcılar zaten %31’lik bir ROI gördü. Ancak, ön satış ilerledikçe daha fazla fiyat artışı bekleniyor. Piyasa analistleri, MGLS’nin 2024’ün 1. çeyreğinde borsalara çıktıktan sonra başarılı olursa başarısızlık riski var bu da yatırım kayıp riskidir değerinin 0,19 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

CoinCodex’in, meme coin piyasası piyasa değerinin şu anda 22,76 milyar dolar olduğunu bildirmesiyle, Meme Moguls kendisini stratejik olarak bu alanda lider konuma yerleştirmeye hedeflediği iddia ediliyor. Bu pazardaki %99’dan farklı olarak, MGLS masaya yeni bir şey getiriyor – kullanım değeri, yani sadece hype tarafından yönlendirilmiyor.

Sonuç

Bitcoin daha fazla büyüme görebilir, ancak yüksek piyasa değeri onun tam potansiyeline ulaşmasını engelleyebilir. Açıklamak gerekirse, BTC’nin piyasa değeri 826 milyar dolar olup, önemli bir fiyat artışı yaşaması için büyük miktarda yeni fon gerektirir. Fakat ekibinin iddiasına göre, Meme Moguls’un bu sorunu yaşamayabilir piyasa değeri şu anda sadece 7,5 milyon dolar. Dolayısıyla, MGLS’nin mevcut değerinin ikiye katlanması için sadece başka 7,5 milyon dolarlık bir yatırıma ihtiyaç duyacağı belirtiliyor, fakat başarısızlık riskide bulunuyor yatırım kayıp riskide taşıyor.

Meme Moguls tokeni incelemek tıkayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Meme Moguls
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?