Sponsorlu İçerik
Ocak 6, 2024

Bitcoin (BTC), Altcoin Saldırısıyla Karşı Karşıya: Pullix (PLX), Avalanche (AVAX) ve Chainlink’le (LINK) Rekabet Edebilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin, geçtiğimiz yıl boyunca altcoinlerden büyük bir rekabetle karşı karşıya kaldı. Bu önemli altcoinlerden bazıları geçtiğimiz yıl Bitcoin’i geride bıraktı.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Avalanche ve Chainlink, yeni proje geleceği belli olmayan Pullix adlı bir projeden sert rekabetle karşı karşıya. Ön satış projesi, kripto alanında büyük bir ilgi çekerek şu ana kadar 45 milyondan fazla token satarak 4 haftadan kısa bir sürede 2 milyon dolardan fazla para topladığı iddia ediliyor.

Altcoinlerin Bitcoin’i (BTC) Geride Bırakması Bekleniyor

Şu ana kadar edindiğimiz tüm işaretlere göre, 2024 kripto dünyası için boğa yılı olacak. Yatırımcılar, Bitcoin (BTC) ETF’sinin başlatılması ve Bitcoin’in yarılanması gibi önemli olayları beklerken, büyük bir ralli umudu var.

Piyasa uzmanlarından Michael van de Poppe, 2017’nin altcoinler için yıl olduğunu düşünüyor. O, önemli altcoinler için boğa koşusu öngörüyor. Diğer analistler ise, diğer önemli altcoinlerin 2024’te Bitcoin fiyatını geride bırakacağına inanıyor.

Kripto para araştırmacısı Ali Charts’a göre, alım baskısı artarsa, Bitcoin 49.000 dolara ulaşabilir. Ancak, coinin 44.900 doların üzerinde stabil kalması gerekiyor. Bitcoin şu anda koin başına 42.000 dolardan işlem görüyor.

Avalanche (AVAX) Fiyatı Satış Baskısı Altında

Avalanche (AVAX), geçen ayın en iyi kripto performans gösterenlerinden biriydi. Son zamanlarda, Avalanche’ın kripto fiyatı aylık zirveye 49.66 dolara ulaştı.

Ancak, 50 dolar fiyat seviyesini aşamadı. Ocak 2024 itibarıyla, Avalanche kriptosu 40 dolar fiyat seviyesinin altına düşerek 30 dolar seviyelerine geriledi.

Bu gerilemeye rağmen, Avalanche kriptosu, 13.6 milyar dolarlık piyasa değeri sayesinde hala en iyi 10 altcoin arasında yer alıyor. Piyasa hissiyatı boğa yönlü olursa, DeFi tokeni önümüzdeki haftalarda 50 dolara yükselebilir.

Chainlink (LINK) YTD Fiyat Grafiğinde Boğa Yönünde

Piyasa değerine göre 14. büyük kriptokur olan Chainlink (LINK), 2024’e kötü bir başlangıç yaptı. 13.88 ila 17.48 dolar fiyat aralığının alt kısmında işlem görüyor.

7 ve 30 günlük fiyat grafiklerine bakıldığında, Chainlink ayıları kontrolü elinde tutuyor. Yine de, Chainlink coin yıl başından bu yana fiyat grafiğinde yükselişte.

CoinMarketCap‘a göre, Chainlink coin geçen yıl %144.8 arttı. Alım baskısı artarsa, DeFi tokeni 20 dolara yükselebilir.

Pullix (PLX), Chainlink ve Avalanche’ın Düşüşünden Yararlanıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Chainlink ve Avalanche düşerken, yatırımcılar Pullix’i inceliyor. Proje ekibine göre, onu başlangıç seviyesindeki kripto para olarak etiketlediler. Neden? Rakiplerinin üzerinde birçok özelliği barındırması.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibinin iddiasına göre, Pullix hibrit bir ticaret platformu kurmayı hedefliyor, fakat geleceği belirsizdir başarısız olma ve yatırım kaybı riskide taşımaktadır. Geleneksel (CEX) ve modern (DEX) borsaların en iyi özelliklerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu özelliklerin kombinasyonu çok olumlu bir ilgi çekiyor ve bu nedenle ekibinin iddiasına göre Pullix’i izlenmesi gereken projelerden biri olarak görüyorlar.

PLX token şu anda 0.07 dolardan işlem görüyor, lansman fiyatı olan 0.04 dolardan %75 artış gösterdi. 5. aşamanın %10’dan azı kaldığı için fiyat 6. aşama için 0.08 dolara yükseleceği söyleniyor. Ön satış devam ederken, bu fiyatın artacağı ve ön satış kapanmadan önce ekibinin hedefine %580’lik büyük bir artış görebilme ihtimali olduğunu düşünüyorlar. Bu yeni projedir ve başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sonuç

İçerik göndericisine göre, Bitcoin, Avalanche ve Chainlink düşerken, Pullix yatırımcılar için yakından takip edilebilir ICO haline geldiği iddia ediliyor. Proje başarılı olabilirse yatırım kayıp riskide bulunuyor, hedeflerine göre 0.12 dolarlık lansman fiyatıyla Pullix, incelenebilir bir proje olduğu iddia ediliyor.

Pullix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X (Twitter) hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?