Bitcoin ATM’leri Artıyor

0

Bitcoin ATM Firması LibertyX Yeni Ortaklıkla Konumları Genişletiyor

Amerika’nın ilk Bitcoin (BTC) ATM’sini başlatan LibertyX, ağına 90 yeni makine ekleyecek.

Ağı genişletmek için, Boston merkezli LibertyX, 18 Temmuz’daki yayınlanan bir rapora göre, bağımsız ATM operatörü DesertATM ile ortaklık kurdu.

Ortaklığın bir parçası olarak, DesertATM, Bitcoin işlemlerini mümkün kılmak için LibertyX’i Genmega ATM’lerinin 90’ına yükleyecek. Yeni Bitcoin ATM lokasyonları, AMPM, ARCO ve Chevron gibi benzin istasyonlarını ve Family Dollar perakende mağazalarını ve basın bültenlerini içerecek.

Ekim 2018’de, LibertyX, kullanıcıların ATM kartlarını herhangi bir BTC etkin Genmega makinesinde Bitcoin satın almalarını sağlamak için Independent ATM Deployment pazarına hizmet veren bir ATM tedarikçisi olan Genmega ile birlikte çalışmıştı.

LibertyX CEO’su Chris Yim, şirketin, makinelerinde LibertyX hizmetleri verecek konumdaki ATM operatörleriyle ortaklıklar kurduğunu belirtti. Yim’e göre, şirketin ağı şu anda 43 eyalette yayılıyor ve kullanıcıların bir kerede 3.000 dolarlık Bitcoin limiti olan bankamatik kartlarını veya kiosklarını kullanarak bir kasiyer veya ATM’den Bitcoin satın almalarına izin veriyor.

Ayrıca yakın zamanda, Kanada borsası Coinsquare, geleneksel ATM’lerin Bitcoin gibi kripto para birimleri satmalarına izin veren bir yazılım edindiklerini açıkladı.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın