Bitcoin Almak İçin Çok Mu Geç?

0

Bitcoin Almak için Çok mu Geç Kaldım?

Muhtemelen kripto topluluğunun dışındakiler tarafından kripto ile ilgili en çok sorulan soru; Bitcoin almak için çok mu geç kaldım? Güzel bir soru. Tarihsel olarak, Bitcoin zaten göreceği en büyük boğa sezonlarından birini gördü. Üstelik, zamanla Bitcoin fiyatına baktığımızda, sadece bir dolardan başlayıp çok daha yüksek sayılara ulaşması bu soruyu haklı çıkarmaktadır.

Bir yatırım olarak, tarihçesi çok zengin – yıllar önce satın alanlar için. Şimdi ise, endüstri çok farklı, yatırımcılar için de uygun bir manzara var gibi görünüyor.

Bitcoin’in tarihi içerisinde gördüğü en yüksek fiyatın 20.000 dolar olduğu biliniyor. Ama Bitcoin artık anında 20.000 dolar’a geri dönme sözü vermiyor ve tek bir Bitcoin fiyatı hala oldukça yüksek. Yeni yatırımcılar çoğu zaman en basit şekliyle pes eder çünkü Bitcoin’i 2 yıl önce en üst seviyeye çıkaran boğa sezonundan önce satın alanlar kadar büyük bir yatırım getirisi elde edeceğini düşünmezler.

Bu soruya nasıl cevap veririz? Hepimiz biliyoruz ki yeni insanlar yatırım yapmaya başladığında mevcut yatırımcılara fayda sağlıyor. Niye peki? Bu, pazarlara taze para girmesine neden olur. Taze para, fiyat artışının sonucu olarak pozitifliğe yol açıyor. Herhangi bir ürünle aynı düşünülebilir, onu ne kadar çok kişi satın alırsa, ürünün değeri o kadar yüksek olur, değil mi? Baştaki soruyu yatırımcılar evet diye cevaplayıp insanları satın almaktan vazgeçirmek istemelezler. Ama geç kalındığı bir gerçek. Ancak aynı zamanda bu görüşlerimizi bir yatırım tavsiyesi olarak düşünmemelisiniz.

Aslında doğru cevap, sizlere kalmış olmasıdır. Satın almak için çok geç olduğunu düşünüyorsanız, satın almamalısınız. Bununla birlikte, Bitcoin’in hala gelecek vaat eden bir yatırım olduğunu düşünüyorsanız, kendinize satın almak için neyin beklediğinizi sorabilirsin. Soruya verilen saf cevap, sizlerin devam etmesine ve kendi araştırmalarınıza yapmanıza teşvik eden cevaptır. Bitcoin’deki deneyiminiz hakkında paylaşabileceğiniz çok fazla bilgi var ve bu nedenle, sizin için en iyi seçenek gidip daha fazla bilgi edinmek. Kendini konuyla ilgili geliştirenler sadece durduğu yerde bu soruyu soranlara göre biraz para kazanma şansı elde ediyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın