Bitcoin 6 Bin Dolar Fiyat Desteğini Görebilir

0

Bitcoin tabana doğru ilerlemeye devam ediyor ve 7,800 dolar bu dönemde en düşük seviye olmayabilir. Bitcoin fiyatından ne bekleniyor? Bu dönemde ne kadar düşük fiyatı görebilir? TradingView’deki BTC fiyat tahminlerine göz atacağız.

En İyi Satın Alma Fırsatı Nedir?

BTC / Dolar Haftalık tablo ana desteğin 7.712 Dolar olduğunu gösteriyor. Bu güçlü bir destek bölgesi ve şimdi 8,216 Dolar ve 8,452 Dolar da kısa vadeli direnç olarak hareket ediyor. Bu direnç seviyelerini kırabiliriz ve sonra 9.500 Dolar BTC fiyatı görebiliriz.

7.712 dolar destek seviyesini düşürebilirsek, bir sonraki destek seviyesini ve bir sonraki satın alma fırsatlarımızı görebiliriz. 7,081 dolar ve 7,185 dolar, Bitcoin satın alabileceğimiz en önemli desteğimiz. Mevcut tüm birikim döngüsü 4 ay sürebilir.

Ekim Ayında 6 Bin Dolar Fiyat Bekleniyor

Bitcoin (BTC / USD) şimdi aşağıya inen bir kanal içinde hareket ediyor. Yerinde potansiyel bir sıçrama veya daha fazla düşüş olabilir. Bitcoin, yukarıdaki tabloya göre kolayca aşağı inebilir, ancak hemen çıkma da çok olasıdır. 6.500 Dolar fiyatına gelince, BTC / USD’nin bu geri çekilmeyi tamamen tamamlaması için bu seviyeye bakıyoruz. Bu seviyenin nasıl kullanıldığına bağlı olarak, Bitcoin’in bir sonraki hamlesini düşünebiliriz.

Son olarak gördüğümüz muhtemel senaryo; Bitcoin şu anki seviyelerde iyi bir güç ve hacim ile sıçrama yapabilirse, son yükseliş trendine devam edebilir. Ancak bu şema şu anda pek mümkün değil, tabi her zaman gerçekleşebilecek beklenmedik olaylar vardır.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın