Bitcoin 40 Bin Dolar Mı Olacak?

Tom Lee: Bitcoin Gelecek Beş Ay İçerisinde 40 Bin Doları Görür.

Bitcoin boğası ve Fundstrat kurucusu Tom Lee, kripto para piyasalarında bir başka vahşi koşu eşiğinde olduğumuzu düşünüyor.

CNBC’de misafir olarak görünmekle birlikte Lee, Facebook’un kripto para projesinin ayrıntılarının açıklanmasının kripto alanı için çok büyük bir artı olduğunu ve blockchain teknolojisini ve genel olarak tek merkezden yönetilmemeyi meşrulaştırdığını belirtti.

Lee, gittikçe daha fazla olumlu gelişme arttıkça, önümüzdeki birkaç ay içinde dijital varlığın yeni seviyelere çıkması için bir miktar “FOMO” bekliyor.

Lee ayrıca Binance’in CFO Wei Zhou’nun podcast’ine de katıldı ve Bitcoin pazarındaki son yükseliş eylemi hakkında yorum yaptı. Zhou’ya, 10 bin doların önemli bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

“Bitcoin bir şekilde 10.000 dolar’a ulaşmayı başarırsa, beş ay içinde 40.000 dolar’a kadar koşması çok muhtemel.”

Tom Lee, geçen yıl kripto para tahminleri yaparken tam olarak dikkat çekmedi. Ama Bitcoin’in yükseleceğini iddia eden tek kişi o değil. Bir sonraki dalgalanma, geliştiricilerin geçen yıl boyunca yapmış oldukları tüm çalışmalar ve yeni para akışı ile desteklenebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.