“Bitcoin 13.500 Dolar Olacak”

0

Bitcoin yükselmeye başlamışken küçük bir düşüş yaşayarak yeniden 12.000 doların altına indi. Bu da yatırımcıları boğa sezonunun bittiği hissine götürerek satış etkisi yarattı. Bu satış baskısı da Bitcoin’in uzun süredir 11.700 ile 12.000 arasında kalmasına sebeb oldu. Bu bantta git gel yaşayan Bitcoin için ünlü analistten zirve iddiası geldi.

Bitcoin kendini biraz topladı ve bu toplamanın ardından ünlü analist Jonny Moe‘den bir tweet geldi. Ünlü analiste göre Bitcoin’in fiyatı 12.100 dolar noktasında bulunan direnci kırarsa 13.500 dolar civarına yükselecek. Eger fiyat 12.100 dolar direncini kırarsa fiyat grafiğinde bir fincan deseni oluşturacak ve bu da yükselişin başlangıcı olacak.

Bu tahmin çok olası gözüküyor. Bitcoin’in satış baskısından kurtulması ile beraber sert bir yükseliş göstermesi çok muhtemel. Bu senaryo gerçekleştiğinde de fiyat büyük olasılıkla 13.400 direnci civarında bulunacaktır.

Geçen hafta bir analist tahmini daha vermiştik. Ünlü yatırımcı ve analist Max Keiser’e göre Bitcoin’in fiyatı bu hafta sonuna kadar 15.000 dolar olacak. Birçok uzmana göre Bitcoin’in yakın zamanda yeni bir zirve göreceği öngörülüyor…

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın