Bitcoin 100 Bin Dolar Olabilir

0

Uzmanlar şu an dinlenen Bitcoin’in yakın zamanlarda büyük ataklar gerçekleştirerek 2019 sonlarında 100 bin dolara yaklaşacağını öngörüyor.

Son bir kaç ayda büyük yükselişler gerçekleştiren Bitcoin şu sıralar düşüş eğiliminde. 13 bin dolar seviyelerine kadar çıkan Bitcoin önceki senelerde kırdığı 20 bin dolar seviyesini bu sene erken kıracak gibi gözüküyor. Volatilitesi çok yüksek olan Bitcoin ve diğer altcoinler yarım saatte 200 dolarlık değişimler yaşayabiliyor. Bu oynaklık yatırımcıları sürekli diken üstünde tutuyor.

Bitcoin’de geçtiğimiz aylardan beri yaşanan hareketlilik tekrardan uzman tahminlerini yineletti. Bitcoin’in yakın zamanda 100.000 dolar seviyelerine geleceğini söyleyen uzmanlar tekrardan gün yüzüne çıktı.

eToro analisti Simon Peters’in yaptığı analizlere göre, Bitcoin iki hafta içinde 20 bin dolar seviyelerine gelecek. Bu yükseliş devam ederek 2019 sonlarına doğru 50 bin ila 100 bin dolar arasına oturacak. Bitcoin’in sahip olduğu hacim parabolik olarak artacak ve kısa zamanda büyüme gerçekleşecek. Simon Peters bu söylediklerinin kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmadığını da ekledi söylediklerine.

Bitcoin için yapılan ve şu anda biraz uzak gibi görünen tahminler aslında çok da kaf dağının ardında değil. Volatilitesi bu kadar yüksek, hacmi ve adaptasyonu giderek artan aynı zamanda geçmişinde bu yükselişleri barındıran para birimi için 100 bin dolarlar çok uzak hedefler olmamalı. Özellikle dünyada esen sıcak ve güvensiz havalarında sebebiyle yatırımcılar piyasaya akın edebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın