Nisan 1, 2024

Bir Dolar Altındaki Kazanç İddia Eden Altcoinler


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Bitcoin’in son yarılanma olayından sonra, uzmanlar kripto fiyatlarında büyük bir artış olacağı ve potansiyel olarak benzeri görülmemiş yüksekliklere yükseleceği tahminleriyle çalkalanıyor. Bu iyimser iklimin ortasında, hem mizah hem de kâr sunan meme coin’ler ilgi görüyor. Bu çılgınlıkta öne çıkan Doge Killer, diğer popüler tokenlerin yanı sıra dijital para dünyasında baş döndürüyor. Bu eğlenceli yatırımların, gelişmekte olan kripto ortamında kişisel finansın geleceğini nasıl şekillendirebileceğini keşfedin.

BlastUP Ön Satışı 3 Milyon Dolara Ulaştı: Gelecekte Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen fırlatma rampası BlastUP, kısa süre önce çıkışıyla kripto dünyasında büyük bir sıçrama yaptı ve birkaç hafta içinde 3 milyon dolar topladı. BlastUP’ın yüksek potansiyelini şimdiden fark eden erken yatırımcıların sayısı katlanarak artış yaşadığı iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir.

BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve katılımcılar için zengin bir ödül sistemi sunabileceği iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlastUP tokenlarının ön satışının beşinci aşaması hali hazırda devam ediyor ve her yeni aşamada tokenların fiyatı artıyor. Mevcut fiyat 0,055 dolar’da kilitlenmişken, borsalar tarafından kabul edilebilir ve ekibi sadık kalırsa yükselebileceği iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

BlastUP token sahipleri, token satışlarına erken erişim, IDO’larda özel ödüller ve stake etme yoluyla ekstra token kazanma fırsatı gibi özel avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca faiz kazanma ve desteklenen projelerden ücretsiz token alma avantajlarından da yararlanabilirler.

BlastUP ilerlerken, Blast topluluğu için küresel bir merkez oluşturmaya ve erken aşamadaki girişimleri desteklemeye kararlıdır. BlastUP, topluluk merkezli yaklaşımı ve inovasyon dürtüsüyle, bu ekosistemdeki tüm katılımcıların yararına hızla ilgi görmektedir. Geleceği belirsizdir.

BlastUP’ın 2026 yılına kadar uzanan yol haritası, yapay zeka odaklı araçların ve Topluluk Pazaryeri’nin tanıtımını vaat ederek ekosistemin yeteneklerini daha da zenginleştiriyor. Platformun temel taşlarından biri olan BlastUP tokenı, kademeli IDO lansmanlarına, stake ödüllerine ve özel sadakat avantajlarına erişimin kilidini açıyor.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Pyth Network’ün Fiyat Analizi ve Büyüme Potansiyeli

Pyth Network’ün büyümek için biraz alanı var ve 0,99 dolar’lık mevcut fiyatı en yakın direnç seviyesi olan 1,29 dolar’ a doğru eğiliyor. Alıcılar toplanırsa, bu engeli aşmak çok zor olmayabilir. Daha ileriye bakıldığında, ikinci direnç seviyesi 1,58 dolar’da yer alıyor ve kısa vadeli işlemler için makul bir kâr marjı sağlıyor. Ancak, 0,58 dolar ve 0,174 dolar’lık bitişik destek seviyeleri, satış baskısının artması halinde fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Daha uzun bir bakış açısıyla, RSI ve Stokastik’in nötr duruşları, net bir yön eğilimi olmaksızın dengeli bir piyasa duyarlılığına işaret ediyor. Yine de MACD’nin satış sinyali, potansiyel düşüş trendlerine işaret ederek uzun vadeli yatırımlara bakanları dikkatli olmaya çağırıyor. Diğer taraftan, 10 günlük basit hareketli ortalama 0,94 dolarda ve alım öneriyor, bu da kısa vadeli trendin boğaların lehine olabileceğini gösteriyor.

Cardano Büyüme Potansiyeliyle 10 Günlük Ortalamaya Yaklaşıyor

Cardano şu anda 0,63 dolardan, 10 günlük ortalama olan 0,65 doların hemen altında işlem görüyor ve kısa vadede temkinli bir yaklaşıma işaret ediyor. Bununla birlikte, en yakın direnç 0,78 dolar ile, pozitif ivme kazanırsa büyüme için yer var. En yakın destek olan 0,54 dolar bir geri çekilme durumunda bir güvenlik ağı sağlarken, 0,44 dolardaki ikinci destek keskin düşüşlere karşı daha fazla yastık görevi görebilir.

Büyük resme bakıldığında, Cardano’nun 100 günlük ortalama olan 0,60 doların üzerinde tutunması, uzun vadede potansiyel bir yükseliş trendi için altta yatan güce işaret ediyor. İkinci direnç seviyesi olan 0,92 dolar’a yaklaşılması, sürekli alım baskısı oluşması halinde yükseliş senaryosuna işaret edebilir.

XRP 0,61 dolarda: Kazanç için Hazır veya Düşmeye Hazır

XRP şu anda 0,61 dolardan işlem görüyor ve momentum devam ederse en yakın direnç olan 0,74 dolara ulaşma potansiyeli var. Basit Hareketli Ortalamaya bakıldığında, 100 günlük değerin (0,58 dolar) biraz üzerinde ancak 10 günlük değerin (0,63$) altında olduğu ve karışık sinyaller verdiği görülüyor. Alıcılar devreye girerse, XRP’nin ikinci direnci 0,84 dolardan test ettiğini görebiliriz. Ancak, piyasa düşüşe geçerse, XRP en yakın destek olan 0,53 dolara gerileyebilir.

Mevcut destek seviyeleri göz önüne alındığında, XRP’nin fiyatı 0,53 dolarla en yakın desteğe daha yakın ve bu da daha acil bir düşüş riskine işaret ediyor. Satış baskısının artması halinde, 0,44 dolar’lık ikinci destek seviyesi devreye girebilir. Bununla birlikte, XRP zeminini korursa veya piyasa koşulları iyileşirse, mevcut fiyattan veya 100 günlük Basit Hareketli Ortalama’dan (0,58 dolar) bir toparlanma görmek söz konusu değildir ve gelecekteki fiyat yörüngesi için daha iyimser bir görünüm sunar.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Pyth Network, Cardano ve XRP gibi diğer yarışmacılar çeşitli düzeylerde umut vaat ederken, BlastUP canlı Blast ekosistemindeki önemli potansiyeli ile dikkatleri üzerine çektiği iddia ediliyor. Projenin yeni konsepti ve ana platformunun güçlü desteği, BlastUP’ın yalnızca akranlarının ilerleme dalgasını sürmediğini, aynı zamanda alandaki yükü çok iyi yönetebileceğini gösterdiği iddia ediliyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?