Binance’in Beklenen Token Satışı Başlıyor

Binance’in beklenen token satışı Binance Launchpad’de başlıyor.

Geçtiğimiz ay Fetch.AL’nin FET token’larının satışı gerçekleştirilmiş ve yoğun ilgi görmüştü. Satışa sunulan tüm token’lar dakikalar içinde sahiplerinde bulmuştu. 0.9867 dolardan satılan her bir token, satışın ardından 0.45 dolara kadar çıktı. Bugün ise FET, 0.22 dolardan alıcılarını bulmakta.

FET tokenin satışının ardından Binance’in haftalarca merakla beklenen diğer başka token satışı CELR de bugün alıcılarını buluyor. Yalnızca Binance Coin (BNB) ile satışı gerçekleştirilicek olan satış TSİ 17:00’de başlıyacak.

Her bir CERL token’ı 0.0067 dolardan satışa çıkacak ve satış içim BNB’nin fiyatı da sabitlendi. Buna göre CELR token alımlarında BNB’nin değeri 15.43 dolar olarak kabul görecek.

Satışa katılmak isteyen kullanıcılar en düşük 20 dolar ve en yüksek 1500 dolar bandındaki tutarlarda alım işlemini gerçekleştirebilecek.

Fakat kullanıcıların satışa katılabilmeleri için önce Binance hesaplarında kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamaları gerekmekte. Ardından Launchpad üzerinden CELR satış ekranında Token Satın Alma Sözleşmesi’ni kabul etmeleri halinde, Token satın alma işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

CELR token satış bölümüne aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

CELR token satışı.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.