Binance’in TL Desteğin’den Sonra BtcTurk’ten Komisyon İndirimi!

Lider kripto para borsası olan Binance, bugün Türk lirası ile alım satım yapma devrini başlattı. Borsasına Papara entegrasyonunu ekleyen Binance, bu sayede Türk yatırımcılarına TRY desteğini’de sunmuş oldu. Bu gelişmeyle birlikte büyük bir ses getirdi. İlgili haberimizi okuyabilirsiniz:

[irp posts=”7353″ name=”Binance Borsasına Türk Lirası Desteği Geliyor”]

Papara ile ortaklaşa TL desteği getiren Binance, anında yerel kripto para borsalarından BtcTürk’ü de harakete geçirdi.

BtcTürk Komsiyon Oranlarını Düşürdü!

BtcTürk, Binance gelişmesinden sonra komisyonları düşürdü ve komisyon oranlarının güncel listesi aşağıda ki gibi güncellendi.

Yaptığı indirim ile Binance’in düşük komisyon oranlarına yaklaşan BtcTürk, bu hamlesi diğer Türk Borsaları’nı da harekete geçirecek gibi gözükmekte. İlerleyen zamanlarda diğer borsalardan da komisyon indirimi gelmesi beklenmekte.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.