Binance‘in Son Yeniliği: Binance Card!

0
424

Dünyanın en büyük kripto borsası, kullanıcıların çevrimiçi alışveriş yapmasına veya dünyanın herhangi bir yerinde kripto ile ödeme yapmasına olanak tanıyan Binance Card’ı tanıttı. Kart doğrudan bir kullanıcının Binance hesabına bağlı olarak çalışıyor.

Bu gelişme, günlük alımlar ve faturaların ödenmesi için kripto para birimlerinin kullanılmasını kolaylaştırarak kripto benimsenmesini teşvik etmek için yapılmış çok büyük bir adım.

Binance, 26 Mart 2020 Perşembe günkü bir blog yazısında haberi duyurdu ve kullanıcıların yeni açılan Binance Card’ı kullanarak düzenli ödemeler yapabileceğini söyledi. Kullanıcıların kartlarına Binance Card Uygulaması aracılığıyla Bitcoin (BTC) veya Binance Coin (BNB) kullanarak önceden yükleme yapması gerekiyor. Kart daha sonra her ödeme yapıldığında tüm ödemeleri veya alışveriş masraflarını bakiyeden otomatik olarak düşecektir.

Binance Card, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olmak üzere dünya çapında 200 bölgede 46’dan fazla satıcı tarafından kabul edilmektedir.

Şu anda, kart yalnızca Beta sürümünde sanal kart olarak mevcut ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm ilgili Binance kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Binance, kartı önce Nisan ayında Malezya’da, ardından Vietnam’da başlatacak.

Binance, banka kartını küresel olarak kullanıcılara sunmayı amaçladığından kısa süre sonra daha fazla ülke eklenecek. Ayrıca, kartın fiziksel sürümü yakında diğer kripto para birimlerinin eklenmesiyle satışa sunulacak.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın