Mart 27, 2020

Binance‘in Son Yeniliği: Binance Card!

Dünyanın en büyük kripto borsası, kullanıcıların çevrimiçi alışveriş yapmasına veya dünyanın herhangi bir yerinde kripto ile ödeme yapmasına olanak tanıyan Binance Card’ı tanıttı. Kart doğrudan bir kullanıcının Binance hesabına bağlı olarak çalışıyor.

Bu gelişme, günlük alımlar ve faturaların ödenmesi için kripto para birimlerinin kullanılmasını kolaylaştırarak kripto benimsenmesini teşvik etmek için yapılmış çok büyük bir adım.

Binance, 26 Mart 2020 Perşembe günkü bir blog yazısında haberi duyurdu ve kullanıcıların yeni açılan Binance Card’ı kullanarak düzenli ödemeler yapabileceğini söyledi. Kullanıcıların kartlarına Binance Card Uygulaması aracılığıyla Bitcoin (BTC) veya Binance Coin (BNB) kullanarak önceden yükleme yapması gerekiyor. Kart daha sonra her ödeme yapıldığında tüm ödemeleri veya alışveriş masraflarını bakiyeden otomatik olarak düşecektir.

Binance Card, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olmak üzere dünya çapında 200 bölgede 46’dan fazla satıcı tarafından kabul edilmektedir.

Şu anda, kart yalnızca Beta sürümünde sanal kart olarak mevcut ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm ilgili Binance kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Binance, kartı önce Nisan ayında Malezya’da, ardından Vietnam’da başlatacak.

Binance, banka kartını küresel olarak kullanıcılara sunmayı amaçladığından kısa süre sonra daha fazla ülke eklenecek. Ayrıca, kartın fiziksel sürümü yakında diğer kripto para birimlerinin eklenmesiyle satışa sunulacak.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.