Binance’in CEO’su Changpeng Zhao İle Ünlü Ekonomist Arasında Tartışma

0

Lider kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao ile ünlü ekonomist Nouriel Roubini arasında twitter üzerinden tartışma yaşandı.

Zhao, kripto paralara karşı sert tavırları olan Nouriel Roubini ile bir atışma yaşadı.

2008 yılında yaşanan ekonomik krizi önceden tahmin eden ve şu anki dünya ekonomisiyle açıklalarda bulunan ödüllü ekonomist Nourie Roubini kripto paralar hakkında bir çok yorumda bulunmuştu. Yorumları genellikle kripto para birimlerini eleştirmek üzerineydi.

Roubini kripto paraları eleştirmesine rağmen kripto para ile ilgili etkinliklere katılıyor ve orada kripto para hakkında görüşlerini paylaşıyor. Taipei’de düzenlenen Asya Blockchain Konferansına katılan Nouriel Roubini ordada bazı açıklamalarda bulundı.

Changpeng Zhao, Ruobini’nin bu etkinliğe katılmasıyla ilgili şu yorumda bulundu:

“Kripto para birimlerinden gelecek görmemesine (Rounbini) rağmen tüm zamanını kripto para konferanslarıyla geçiriyor. Onunla ikinci kez  Asya’daki kripto para etkinliğinde karşılaşıyorum. Yapacak başka işi yok mu? Belki kendisi gizli Satoshi’dir?”

Roubini, Changpen Zaho’nun yaptığı yoruma kısa süre içerisinde cevap verdi ve şu yorumda bulundu:

“Kendim hakkında duyduğum en mantıksız yorum bu Changpeng Zhao denen ahmaktan geldi. Ben bazıları gibi kendi kitabımın reklamını sürekli yapmıyorum onun yerine kripto paraları açık bir şekilde eleştiriyorum ve bu sektörün en etkili üçüncü ismi seçildim.”

İkilinin arasındaki tartışma sosyal medyada büyük bir ilgi gördü ve Zhao, Rouobi’nin yorumuna hızlı bir cevap verdi:

 “Burada asıl ahmak olan kim acaba? İnandığı gelecek gördüğü şeyin peşinden koşan bir kişimi yoksa sırf ‘Bitcoin sahtekarlıktır’ diyebilmek için konferanslara katılan kişi mi?”

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın