Binance’den Mağdurlara Ömür Boyu Destek

0

Binance KYC Kaçak Mağdurlarına Ömür Boyu VIP Üyelik Sunuyor

Büyük kripto para borsası Binance, platformda sızan son Hesap Doğrulama (KYC) görüntülerinden etkilenen tüm kullanıcılarına ömür boyu VIP üyelik sunacağını açıkladı.

Resmi paylaşıma göre, şu anda Binance “tüm potansiyel mağdurlara gizlilik koruması ve iadesi konusunda rehberlik ederek onlarla aktif bir şekilde iletişim kuruyor” ve “etkilenen kullanıcılara kendi bölgelerinde yeni kimlik belgeleri için başvuruda bulunmalarını” şiddetle tavsiye ediyor. Paylaşımın diğer kısmı:

“Etkilenen kullanıcılara, tercihli alım satım ücretleri, destek ve daha fazla hizmet dahil olmak üzere, ömür boyu Binance VIP üyeliği kazandırıyoruz.”

Bir Bilgisayar Korsanı Müşterinizi Tanıdığı da…

Binance, Ağustos başında meydana gelen bir KYC veri sızıntısı soruşturmasına devam ettiğini belirtti. Borsa güvenlik ve araştırma ekibi, tanımlanamayan bir bilgisayar korsanı tarafından sızdırılanlara benzer KYC görüntülerinin kaynağını belirlemeye çalışıyor.

Binance, 7 Ağustos’taki sızıntıyı açıkladı ve belirsiz bir bireyin platformu tehdit ettiğini ve 10.000’den fazla fotoğrafı çekilmiş Binance KYC verisinin fotoğrafını saklamak için 300 bitcoin (BTC) talep ettiğini belirtti.

Kripto para borsası genellikle kullanıcıların kimliklerini doğrulamak için kimlik bilgileri sunan bir resim göndermelerini gerektirir.

Binance ayrıca, sızan görüntülerin bir kısmının, üçüncü taraf bir satıcı tarafından işlenen görüntülerle üst üste geldiğini, borsaların Aralık 2018’in başlarından Şubat 2019’un sonlarına kadar birkaç kez temas ettiğini belirtti.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın