Binance’den Litecoin (LTC) Desteği!

0

Popüler analiz sağlayıcısı Glassnode’un verilerine göre, LTC işlemlerinin kümülatif hacmi şaşırtıcı bir şekilde 20.000.000.000 LTC’yi aştı.

Ayrıca, LTC alıcı adres sayısı (7 günlük MA), 3 yılın en yüksek seviyesi olan 12.999,393’e ulaştı. Bu seviye 29 Mart’ta 12.994.583 ile önceki 3 yılın en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Bu nedenle LTC, son zamanlarda Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında gölgede olmasına rağmen popülerliğini koruyor.

Bunun yanında Binance, en popüler itibari para birimlerinden biri olan GBP’ye (İngiliz sterlini) karşı LTC ticareti ekledi. Sterlin dışında, en büyük kripto borsası, Litecoin’i diğer itibari para birimlerine karşı da destekliyor: EUR, USD, RUB, BRL. Kripto ticaret devi tarafından eklenen diğer çiftler ise ENJ / GBP, EOS / TRY ve LUNA / EUR. Duyuruda Binance, kullanıcılarına kripto paranın yüksek bir finansal risk teşkil ettiğini ve ticareti dikkatli bir şekilde yapmaları gerektiğini hatırlattı.

CoinMarketCap’in şu anda 10. sıradaki coin’i olan Litecoin, 2021 başladığından bu yana önemli bir fiyat hareketi yaşamadı. Yıla 129 dolar seviyesinden başlayarak, 20 Şubat’ta 239 dolar ile zirveye ulaştı ve o zamandan beri 200 dolar’ın altında işlem görüyor. Yazının kaleme alındığı sırada, LTC 193.70 dolar seviyesinde işlem görüyor. Popüler trader Peter Brandt, Bitcoin ve Ethereum örneğini izleyerek LTC’nin yakında uçuşa geçecek dijital varlık olabileceğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın