Binance, Yeni Yatırım Endeksini Duyurdu!

0
Binance, Yeni Yatırım Endeksini Duyurdu!

Önde gelen kripto para borsası Binance, yayınladığı yeni bir blog gönderisinde yeni bir yatırım aracı olan CMC ilk 10 ürün endeksinin aktif edildiğini açıkladı.

Binance, önde gelen kripto para takip platformu CoinMarketCap (CMC) Endeks Serisi’nin ilkini piyasaya sürdü ve ilk sürümde ilk 10 varlığın dahil olacağı bir endeksi aktif etti.

Endeksler, kullanıcıların daha kolay araştırma için kripto piyasasının performansını daha iyi izlemesini ve değerlendirmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yeni kıyaslamalar, Binance’in sahip olduğu kripto para veri izleme platformu olan CoinMarketCap‘in fiyatlandırma verilerine dayanacak.

Endeks, piyasa değerine göre ilk on kripto paranın performansını izleyen USD cinsinden Binance CMC İlk 10 Eşit Ağırlıklı Endeks ile başlatıldı. Binance’in “otomatik yatırım” özelliği ise önümüzdeki ay söz konusu endeksle bir arada çalışabilir hale gelecek.

Binance CMC 10 Endeksi
Binance CMC 10 Endeksi

Binance CMC 10 Endeksi, temel itibari para birimi olan ABD dolarına göre piyasa değerine göre ilk 10 dijital varlığın performansını takip ediyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, 10 dijital varlık sepeti eşit ağırlıklıdır ve aylık olarak yeniden dengelenir. Dijital bir varlığın piyasa değeri, USD cinsinden fiyatının mevcut dolaşımdaki arzıyla çarpılmasıyla hesaplanır.

  1. Bitcoin (BTC)
  2. Ethereum (ETH)
  3. Binance (BNB)
  4. Ripple (XRP)
  5. Cardano (ADA)
  6. Solana (SOL)
  7. Polygon (MATIC)
  8. Polkadot (DOT)
  9. Tron (TRX)
  10. Avalanche (AVAX)

Binance borsa haraketliliği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın