Binance, Vadeli İşlem Platformuna ChainLink’i Ekledi

0
476

Popüler kripto para borsası Binance’in marj ticaret kanadı, yakında yatırımcılara popüler kripto para birimi Chainlink (LINK) üzerinde 75x’e kadar kaldıraç erişimi sunacaklarını açıkladı.

LINK’in platforma eklenmesi, Ethereum Classic , Tezos ve XRP gibi diğer altkoinleri ekledikten sadece birkaç ay sonra geliyor.

Daha küçük altkoinlere marj ticareti kabiliyetlerinin eklenmesi, bunların oynaklığının artmasına neden olma eğilimindedir. Bu da Chainlink’in yakında birkaç hafta ve ay boyunca maruz kaldığı oynaklığın devamının olabileceğini gösterebilir.

Popüler kripto para ticareti platformu, şu anda LINK / USDT için sürekli sözleşmeleri desteklediklerini ve aktif yatırımcıların kripto para birimini 75x’e kadar kaldıraçla ticaret yapmalarına izin verdiklerini açıkladı. Atılan Tweet’in içeriği ise şöyleydi,

“Binance Vadeli İşlemleri @chainlink LINK / USDT 75x Kaldıraç İle Kalıcı Sözleşme Başlatacak.”

LINK’te Oynaklığa Neden Olacak mı?

Marj ticareti uzun süredir aktif yatırımcıların Bitcoin’in oynaklığından faydalanmaları için popüler bir yol olmuştur.

Daha küçük altkoinlere marj ticareti kabiliyetlerinin eklenmesi, fiyat işlemlerinde büyük bir etki yaratabilir. Çünkü tüccarlar pozisyonlarını önemli ölçüde büyütebilir ve böylece kripto para biriminin işlem hacmini artırabilir.

Sadece dün, Binance, Ethereum Classic’e 75x kaldıraç ekleyeceklerini açıkladı. Bu durumla korelasyon içerisinde, son 24 saat boyunca Ethereum Classic, %10’luk devasa fiyat artışı yaşadı.

Chainlink, şu anki duyurunun bir sonucu olarak anormal bir fiyat hareketi görmedi. Ancak kullanıcılar 75x kaldıraç yoluyla büyük miktarda parayla LINK ticareti yapmaya başladığında, işlem hacminde fiyat trendini etkileyen büyük bir artış görebilirler.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın