Binance US 30 Kripto Para Birimini Listelemek İstiyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında olan Binance bu gün yaptığı açıklama ile, Binance’in ABD’li vatandaşlara özel platformu Binance US’te yakın bir zamanda 30 alt koini listelemeyi düşündüğünü bildirdi.

Cuma günü Binance US’in blog sayfasından bir gönderi yayınlandı ve gönderiye göre ABD içerisinde bir kripto para borsası piyasaya sürme işlemlerine oldukça hızla devam ediyor. Bu borsada şu an için Bitcoin, Ethereum, USDC, PAX ve Binance’nin kendi kripto para birimi BNB’nin de aralarında olduğu 30 kripto para birimi ile başlamayı hedeflendiği belirtilmekte.

Binance US platformunun bu şartları başarmasındaki en büyük engel ise ABD hükümetinin ve finansal regülatörlerin şartlarının karşılanması.

Geçtiğimiz Haziran ayında ABD’li vatandaşların Binance’in ana platformuna girişi engellenmiş ve aynı tarihte ABD piyasası için yeni bir platform piyasaya süreceğini bildirmişti.

Listelenecek 30 Kripto Para Birimi

Binance’nin US platformunda listeleyeceği kripto para birimleri ADA, ATOM, BAT, BCHABC, BNB, BTC, DASH, EOS, ETC, HOT, IOTA, LINK, LOOM, LTC, MANA, NANO, NEO, PAX, REP, RVN, USDC, USDT, TUSD, WAVES, VET, XLM, ZIL, XRP ve ZRX olduğu belirtildi.

Kaynak: Binance US

 

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.