Binance, Trilyonlarca Meme Coin Transfer Etti!

Binance, son 24 saat içerisinde yüklü miktarda Shiba Inu token’ı harici cüzdanlara ve farklı bir borsaya taşıdı. Etherscan verilerine göre, Binance son 24 saat içinde 1.896.625.902.168 (1,89 trilyon) Shiba Inu token’ı taşıdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Etherscan’den elde edilen verilere göre “marsbrothers.eth” olarak adlandırılan Shiba Inu balinası, 3,07 milyon dolar değerinde 336.292.662 SHIB token topladı. Balinaya ait token’lar 13 Aralık’ta “Binance 15” isimli cüzdana taşındı. Söz konusu transfer 1,09 dolara mal oldu.

Anonim bir Ethereum balinası, 704.500 dolar değerinde Shiba Inu token’ı transfer etti. Verilere göre balina 13 Aralık’ta “Binance 14” adlı cüzdandan 77.000.250.000 SHIB ekledi. Bu işlemden kısa bir süre sonra cüzdan, varlıklarının tamamını Coinbase’e taşıdı.

Binance’in Shiba Inu Transferleri Dikkat Çekti

Balinaların Shiba Inu hareketlerine ek olarak Binance‘e ait cüzdanlar arasında 1 trilyon SHIB transfer edildi. 13 Aralık’ta “Binance 28” cüzdanı, 9,15 milyon dolar değerinde 1 trilyon SHIB varlığını “Binance 14” cüzdanına taşıdı.

Benzer bir işlemde, Binance bağlantılı bir cüzdan olan Binance 14’ün 3 milyon dolar değerindeki 333.333.327.752 SHIB’i Binance 15’e aktardı. Binance 15’te toplam 234,12 milyar SHIB bulunuyor.

Binance, yaklaşık 150 milyar SHIB, Crypto.com ile ilişkili bir adrese aktardı. İşlem, Binance 14’ün 149.999.656.754 SHIB’i Crypto.com 5 olarak adlandırılan cüzdana taşıdığı belirtildi.

Cryptocom 5, 20,225,562,012,800 gibi devasa bir SHIB token’a sahip.

Topluluk, Gelişmelere Oldukça Duyarlı

Shiba Inı topluluğu bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’un piyasaya sürülmesini beklemeye devam ediyor. Shibarium’un piyasaya sürülmesi ekosistemi yepyeni bir seviyeye taşıyacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.