Binance, TikTok Fenomeni ile Ortaklık Kurdu!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, TikTok’un fenomen ismi Khaby Lame’i marka elçisi yaptığını duyurdu. Kararı Twitter’da açıklayan borsa, ortaklığın çeşitli kripto eğitimlerini teşvik etmelerine izin vereceğine inanıyor.

Senegalli asıllı İtalya vatandaşı olan Khaby Lame, geçtiğimiz günlerde 142 milyondan fazla takipçi kazanarak TikTok’ta en çok takip edilen kişisi unvanını kazanmıştı.

Binance, Khaby Lame NFT Koleksiyonunu Başlattı

Yapılan duyuruda, Khaby Lame NFT koleksiyonunun lansmanını da duyuruldu. Binance ayrıca ortaklığın ekosistemi büyütürken kripto ve Web3 konusundaki endişeleri ve mitleri çürütmeye yardımcı olacağına inanıyor.

Bu, Binance’in ünlüleri kullandığı bir reklam stratejisi bir ilk değil. Yakın zamanda Binance, Futbol süperstarı Cristiano Ronaldo ile çok yıllı özel bir NFT ortaklığında ortaklık kurdu. Binance ayrıca ilk kripto destekli dünya turu için süperstar müzisyen The Weeknd ile ortaklık kurmuştu.

Binance, Khaby duyurusu sırasında çeşitli kripto eğitimlerine odaklandı. Bu, Binance’in dünya çapında bir ekosistem yaratmaya çalıştığı diğer hamleleriyle oldukça uyumlu bir gelişme.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Avrupa’da, kısa süre önce Fransız piyasasının düzenleyicisi Autorité des Marchés Financiers’ın onayını da alan borsa. Onay ile birlikte Binance’e bir garantiye de sahip oldu ve bir Binance yan kuruluşunu dijital varlık hizmet sağlayıcısı olarak kaydetti. Binance, Dubai ve Bahreyn’den dijital varlık lisansları aldığı Körfez’deki varlığını da kurdu.

Şirket ayrıca Ukrayna’da 1 milyon dolarlık bir BUSD bursu başlattığını duyurmuştu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.