Binance P2P Artık Nijerya Naira’sını Destekliyor

0
298

Fiat-kripto hizmetlerini genişletmek için Binance, Nijerya Naira’sı (NGN) için eşler arası (P2P) platformunda destek vermeye karar verdi.

Entegrasyon, Nijeryalı kullanıcıların Binance P2P platformunu kullanarak doğrudan Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve Tether (USDT) gibi kripto paraları almasına ve satmasına izin veriyor. Borsa ayrıca P2P hizmetlerinin hem Binance web sitesinde hem de mobil uygulama için ücretsiz olduğunu duyurdu.

NGN, Binance P2P’de desteklenen ilk Afrika fiat para birimidir. Ancak işler burada durmayacak, CZ, Afrika’nın blockchain kıtası olduğunu düşünüyor. Planı, bu ay Binance’a daha fazla Afrika ülkesini tanıtmak. Borsanın P2P platformu geçen yıl Ekim ayında başlatıldı. Kripto ve fiat para birimlerinin alım satımı için bir pazardır. Başlangıçta, Binance P2P sadece bir mobil uygulama aracılığıyla destekleniyordu, ancak şimdi web için de kullanılabilir hale geldi.

Vietnam Dong dahil bugüne kadar Binance P2P tarafından eklenen birçok fiat para birimi var. P2P Satıcı Programı, fiat para birimleri için kullanıcı odaklı bir ticaret platformu olarak tanıtıldı. Bununla birlikte, Ekim 2019’da olduğu gibi, NGN Binance için yeni değil. Borsa USD / NGN, BTC / NGN, Binance Coin (BNB) / NGN ticaret çiftlerinde yer alan NGN mevduatlarını açtı. CZ, Binance’ın bu yıl 180 fiat para birimi ekleyeceğini söyledi.

“2020 için temel hedeflerimizden biri kripto paraları kitlelere kazandırmak. Bu sebeple, 180’den fazla fiat para birimi için fiat-kripto para ticaretini etkinleştirmeyi hedefliyoruz.”

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın