Binance, Kripto Paraları Kaldırmaya Devam Edicek!

0

Ticari işlemlere göre dünyanın en büyük kripto para borsası haline gelen Binance, 2018 yılından itibaren en çok konuşulan kripto para platformu haline geldi. Kripto para borsaları sektörün önemli yapıcıları olalar da, Binance sektörün neredeyse her alanına yayılması ile kripto para borsasından daha fazlası konumuna geldi.

Platformun etkisine gelirsek, listelenicek bir kripto paranın Binance üzerinde eklenmesi veya kaldırması yani borsadan çıkarılması, listelenen kripto para için önemli etkilere ve sonuçlara yol açabiliyor. Yakın bir zamanda CLOAK, MOD, SALT, SUB ve WINGS gibi kripto paraların borsadan kaldırılması belirtilen sonuçların ne kadar büyük olduğunu gözler önüne sermiş oldu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde yaptığı bir soru cevap yayınında, Binan ile ilgili bir çok konuya değindi ve bu konuların arasında yeni kurdukları Binance Launchpad ile piyasaya sürülecek yeni ICO’lar olduğu gibi, platformlarından çıkartılacak yeni kripto paralar ve bunların nedenlerine cevap veriyordu.

CZ, konu hakkında yaptığı yayında beklentinin altında kalan kripto para projelerini platformdan çıkartmayı sürdürüceklerini doğruladı ancak hangi projelerden olucağı hakkında bir açıklık getirmedi. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmanın önemliliğini vurgulayan CZ, herhangi projenin platformlarından çıkartılması küçük bir kitleyi sevindirmese de, topluluğun bütünü için faydalı bir hamle yaptıklarını düşündüklerini dile getirdi.

“Biz bir projeyi listelediğimizde, belirli kriterleri ile seçiyoruz ve ekliyoruz fakat zamanla bazı projeler bu standartlarının altına inebiliyor ve bunu yaptıklarını yakaladığımızda onları platformumuzda delist (kaldırmak) etmemiz gerekiyor.”

“Koinleri delist ederek kendimizi ve platformumuzda bu koine sahip olan kullanıcıları üzdüğümüzü ve onlara zarar verdiğimizi biliyoruz ancak projeler kendilerini yollarını bozmadan savunması gerekiyor ve bu koinlerin birçoğu bizim veya bizsiz yaşamlarına devam edicektir.”

İzlenimizde göre Binance kripto para borsası çok yakında yeni delist edilme haberleri ile karşımıza çıkabilir.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın