Binance Kripto Kart ve Avantajları Yenilendi!

0

Binance, geçtiğimiz ay Avrupa’daki aktivitelerine bir yenisini eklediği banka kartı için yeni özellikler ve beraberinde avantajlar getirdiğini duyurdu. Dev kripto borsası, varlıklarını kripto paralarda saklayan kullanıcıların artmasıyla beraber perakende cephesinde de kendini göstermeyi planlıyor. Bu doğrultuda ortaya çıkan banka kartı ile yenilikler ve kolaylıklar getirdiğini söylüyor. Visa ile anlaşan Binance, ödeme kolaylığı ile birçok kullanıcıdan da tam not almayı başardı.

Yeni kripto kartının ortaya çıkmasıyla beraber kullanıcıları kendine çekmeyi hedefleyen Binance teşvikler ve ödül programları üzerinde duruyor. Ödül sisteminde günlük nakit para iadesi çerçevesinde kullanıcılara günlük olarak para ödülü alacakları ve günlük kullanımı arttıracağı inancıyla yola çıkılmış gibi görünüyor.

Visa ile yapılan anlaşma ile dünya genelinde yaklaşık 61 milyon işletmede geçerli olan ödeme sisteminin kullanılması, Binance kart için önemli. Kartın yaygınlaşması ve birçok kullanıcıya hitap etmesi için cezbedici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca gelişen kripto para piyasasın yaygınlaşması da Binance’ın bu erken atılımı ile beraber daha fazla işletmede kripto para ile ticaretin önünü açabilir.

Ödül sistemine ek olarak Binance kart yeniliklerine günlük çekim limiti de arttırıldı. Kartın gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte çekim limitleri daha da artacağı açıklandı. Ayrıca para yatırma işlemlerinin aksilikler ve gecikmelerin önünü kesmek için de bir otomatik yükleme sistemi geliştirilmiş durumda.

Kripto kart projesinin bir diğer avantajı ise düşük 3. Şahıs ücreti dışında herhangi bir abonelik veya işlem ücreti içermemesidir. Son olarak dijital borsa cüzdanlarına fiziksel bir kart ile para yükleme kolaylığının yanında ilerde temassız ödeme, para çekme gibi özelliklerin getirilip getirilmeyeceği sie hala bilinmeyen noktalar arasında yer alıyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın