Binance, İnternet Devi Kakao’nun Blockchain Projesine Katıldı

0

İnternet devi Kakao liderliğindeki bir blockchain projesi olan Klaytn bünyesine yeni bir isim katıldı. Kripto para borsası olan Binance de projeye katılacağını açıkladı.

22 Ekim’de paylaşılan bir basın açıklamasında Binance, servis merkezli blockchain projesi olan Klaytn’ın yönetim konseyine, blockchain teknolojilerinin kitlesel olarak benimsenmesi için katıldığını açıkladı.

Klaytn, önde gelen Güney Kore İnternet şirketi Kakao’nun blockchain iştiraki olan Ground X tarafından geliştirilen global bir blockchain platformudur. Kolayca kullanılabilir blockchain destekli servisler kurmaya adanmış Klaytn, çeşitli endüstri alanlarında, geniş çaplı global kullanıcı tabanına sahip umut verici blockchain projeleriyle ortaklık kuruyor.

Kakao’nun blockchain kolu Ground X, Klaytn platformunun ana ağını 27 Haziran’da başlattı ve merkezi olmayan uygulamalara odaklanan platformun Güney Kore’de blockchain teknolojisini benimsemesini sağlayacağını umuyor.

Ground X Başkanı Han Jae-sun, projenin başlangıç zamanında, “Bu kadar değerli ve sorumlu şirketlerle çalışarak platformun istikrarını ve güvenilirliğini artırabiliriz. Daha iyi bir ekosistem oluşturmak için ortak sayısını artıracağız.” demişti. Söylendiği gibi ortak sayıları artmaya devam ediyor. Birçok büyük ismin yanına Binance de katıldı.

Paylaşılan bilgilere göre Binance projeye katılmak için yüksek bir ödeme yapmadı. Bu tür projeler son dönemde oldukça ilgi görmeye başladı.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın