Binance eToro İle Ortaklık Kurdu: Artık Binance Kripto Parasını eToro Üzerinden Alabilirsiniz

Sosyal ticaret platformu eToro, Binance Coin (BNB) kripto para birimini platformunda listelemek için Binance ile ortaklık kurdu. eToro ayrıca, BNB koinlerini geleneksel para birimlerini kullanarak alım satım yapılmasını yatırımcılarına sunan ilk platform oldu. BNB’nin ticaret platformuna eklenmesi, eToro’nun yatırımcılarına sunulan kripto varlıklarının sayısını 13’e çıkardı.

BNB Nedir?

BNB Binance ekosistemine güç veren “gaz” olarak bilinen Binance’in doğal belirtecidir. 2017 yılında Binance’ın ilk para teklifi (ICO) takiben yayınlandı ve sık sık Binance kripto para birimi platformunda işlem ücretleri, değişim ücretleri, liste ücretleri ve iş ortağı uygulamaları için ödeme yapmak için kullanıldı.

Binance Koin Nerelerde Kullanılabilir?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BNB sahipleri ayrıca, Binance’ın Launchpad programında listelenen belirli ICO’lara yatırım yapmak için koini kullanabilirler. İş ortağı başvuruları ile ilgili olarak, BNB koin yatırımcıları Brisbane Havaalanı gibi belirli havaalanlarında uçuş rezervasyonu yapabilir ve 20 milyondan fazla kullanıcısı olan Asya canlı mobil uygulaması olan Uplive’de koinlerini kullanarak sanal hediyeler için ödeme yapabilirler.

Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, şirketinin eToro’nun listesinde bir koine sahip olmanın onurlandırdığını söyledi.

“Bu ilaveler ile Binance koini, çoğu geleneksel finans endüstrisine alışmış milyonlarca insana ulaşabilir. Bir hizmet koini olarak, uzun vadeli fayda ve değer yaratmaya inanıyoruz. EToro ile birlikte yapmaya devam edeceğiz. ”

Binance koin’in listelenmesi, eToro ticaret platformunda kripto işletmelerinin çeşitlendirilmesi için yer sağlar. BNB ayrıca yatırımcıların kripto varlıklarını çeşitlendirmesini kolaylaştıran tek bir çözüm olan eToro’nun Kriptoportfolyosuna eklenecektir.

CCN ile yaptığı röportajda eToro’nun genel müdürü Guy Hirsch, şirketin Binance ile ortak olmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

“EToro, açık bir ürün yol haritası ve net iş kullanımı ile arkalarında harika bir ürün olduğuna inandığımız madeni paralar ekliyor. Binance ekibi, yeni dünya için sürekli olarak yenilikçi bir altyapı oluşturuyor ve pazarda buna büyük talep olduğunu düşünüyoruz ” dedi.

EToro’nun kurucu ortağı Yoni Assia, platformuna anlamlı kullanım durumları içeren lider kripto öğelerini eklemeye devam edeceğini söyledi.

“Düzenlenmiş bir menkul kıymet komisyoncusu olarak, platformumuzda hem fayda hem de güvenlik belirteçleri sunabilme yetkinliğine sahibiz. Varlıkların blok zincirine taşınmasını ve menkul kıymetlerin simgelenmesini destekliyoruz. ”

Bu yılın başlarında, eToro yedi Premier Lig takımıyla bir sponsorluk anlaşması imzaladı ve bunları bitcoin’de ödedi. Platformda dijital cüzdan açmayı da kabul eden kulüpler, North London Tottenham Hotspur, Newcastle United, Crystal Palace, Leicester City, Southampton, Cardiff City ve Brighton & Hove Albion’dur.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CCN


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.