Binance Coin (BNB) Yıllık En Yüksek Seviyesine Yaklaşıyor! Yükselişin Sebebi Ne?

0

Binance Coin (BNB) fiyatı, son 24 saatte %3.7 artarak 31.17 dolar’a ulaştıktı. Kripto para şu anda piyasa değerine göre ilk beşte ki en iyi performans gösteren kripto para birimi ve Eylül ortasında elde ettiği yıllık en yüksek seviyesi olan 33.49 dolar’a yaklaşıyor.

Genel olarak, Binance Coin iki haftadan fazla bir süredir yükseliş eğiliminde ve son iki haftada %15.9 ve geçen hafta %8.8 oranında değer kazandı. Bu artışlar Bitcoin Cash’in (BCH) piyasa değeri açısından en büyük beşinci kripto para birimi konumunu sağlamlaştırmasına yardımcı oldu.

Binance Coin, son iki günde 0.00247 BTC’den 0.00276’ya kadar yükselerek Bitcoin’e (BTC) karşı da güçlü bir performans sergiledi. BNB şu anda 0.00272 BTC/BNB’de civarında seyrediyor. Bu da iki günde %10’dan fazla bir iyileşmeyi temsil ediyor.

Santiment’ten alınan verilere göre, aktif BNB adreslerinin sayısı da geçen ay önemli ölçüde arttı ve bu süre içinde 4.783’ten 6.669’a çıktı. Bu da %39’un üzerinde bir artışa işaret ediyor.

Fiyat Neden Yükseldi?

Bu son fiyat hareketi, Flamingo (FLM), Alpha Finance Lab (ALPHA) ve Venus (XVS) gibi yield farming kripto para birimleri için birkaç havuzun başlatılması da dahil olmak üzere BNB sahipleri için çeşitli gelişmelerin ardından geldi.

Binance ayrıca yakın zamanda Launchpad platformu aracılığıyla yeni bir token satışı duyurdu. Injective Pool (INJ) isimli söz konusu projenin token satışı Launchpad üzerinde gerçekleştirilecek. Fakat burada önemli bir nokta var. 13 Ekim taihindrn itibaren Binance Coin (BNB) bakiyeleri token satışına katılım için takip edilmeye başlanacak. Totalde 6 gün boyunca takip edilecek BNB bakiyesine göre kullanıcılar token satışına katılmaya hak kazanacak. Bununda satın alımı dolayısıyla fiyatı arttırdığını söyleyebiliriz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın