Binance Coin Adeta Uçuyor Hedef 40 Dolar

Lider kripto para borsası Binance‘in kendi kripto parası Binance Coin (BNB) için son 90 gün içerisinde büyük yükselişler gösterdi. BNB son 3 ay içerisinde yüzde 260’ın üzerinde yükseliş sağladı.

Binance Coin, 30 dolar direncini kırdı ve yayın saatimizde Binance Coin son 24 saat içerisinde yüzde 10.35’lik yükselişle 30,49 dolar bazında işlem görüyor.

Binance Coin, Binance’in dün Twitter hesabından yapılan paylaşımda esrarengiz 2.0 duyurusundan sonra değerinde büyük yükselişler gerçekleşti.

BNB 40 dolar’a ne kadar uzak

Binance Coin’in son birkaç aylık trendine bakıldığında, BNB’nin 40 dolarlık market değerine ulaşması ve yeni rekor kıracağı tahmin ediliyor. Fakat yolunda güçlü direnç seviyeleriyle başa çıkması gerekli. BNB 40 dolar seviyesine çıkmadan önce 35,37 ve 38 dolar direnç seviyelerini aşması gerekmekte.

Şu anda kripto para piyasasında boğa piyasası hakim gözüküyor, BNB bu direnç seviyelerini denemek isteyecektir. Direnç seviyelerini kıramazsa geri çekilme yaşayabilir.

Teknik analizlere göre, BNB kısa vadede geri çekilme ile karşı karşıya kalacak. Ancak, bu senaryoyu etkileyecek olan BNB’dir yukarıda ki belirtilen direnç seviyelerini ne kadar iyi idare etmesine bağlı olacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.