Binance Ceo’su Zhao Hublot’un 25,000$ Değerindeki “Sadece Bitcoin” İle Satılan Saati Hakkında Konuştu

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsası Binance’ın CEO’su Zhao Changpeng, Hublot’un “yalnızca bitcoin” ile satışa sunduğu 25.000 dolar değerindeki saatler hakkında yorum yaptı.
Zhao Changpeng (CZ), Hublot’un en son satışa çıkardığı kripto saati hakkındaki düşüncelerini paylaştı (The Big Bang Meca-10 P2P). 25.000 $ ‘lık (3.94BTC) değeri ile satışa sunulan lüks saat, CZ’nin dikkatini çekti. CZ marka hakkında gerçek bir saat markası dedi.

Bitcoin’in 10 yıl dönümüne özel Bitcoin logolarıyla bezeli ince işlenmiş kol saati, Zhao’nun Bnb ile dizayn edilmiş saate sahip olma konusundaki ilgisinide göstermiş oldu.

“Şimdi Bnb’nin yıl dönümü modeli için 9 yıl sabırla bekleyeceğim” dedi. Gerçekleştirilen 210 saatin zaten satılmış olduğunu fark ettikten sonra, “bitcoini desteklemek” açısından iyi olduğunu belirtti.

41 yaşındaki CEO ayrıca markaların sadece tek geleneksel para birimi kullanarak ürün satın almalarını kısıtlamak yerine, sadece kripto pazarı olarak kısıtlanmasının daha uygun bir hedef olduğunu belirtti.

Zhao Şunları Söyledi:

“Bir niş piyasasını sadece bir geleneksel para biriminde hedeflerseniz, pazar büyüklüğünü gereksiz yere sınırlandırırsınız. ”

İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, gelecekte yapacağı kripto ile uyarlanmış saatler için bir açıklama yapmamasına rağmen, şirket kripto ve estetik saat birleşimi ile yakından ilgilendiğini gösterdi. Şirket, Bitcoin’in kuruluş yıldönümünü dikkate alarak önemli ölçüde “210” saat üretirken, şirketin yalnızca 21 milyon Bitcoin varlığına sahip olma ile sınırlandırdığınıda belirtti.

Kripto para birimleri ile lüks satın alma sanatı, kullanıcılar ve yatırımcılar için uzun vadeli bir gelenek diyebiliriz. Satın alma sistemini rahat bir şekilde sunmak isteyen lüks markalar, “yalnızca kripto” ile satış politikasını benimsiyor.

Android Telefon şirketlerinden kripto politikasını benimseyen HTC , “Exodus 1” olarak adlandırılan son amiral gemisi cep telefonunu “yalnızca Ethereum” politikası ile satışa sundu.

Yalnızca Ethereum tarafından satın alınabilen Exodus 1, 960 $ (4.58 ETH) değerinde satışa çıkarıldı. Ayrıca satın alındıktan sonra kullanıcılara varsayılan kripto-ticaret cüzdanı sağlamak için Zoin kripto para cüzdanı ile birlikte geliyor.
Kaynak:zycrypto

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.