Binance Ceo’su Zhao Hublot’un 25,000$ Değerindeki “Sadece Bitcoin” İle Satılan Saati Hakkında Konuştu

0

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsası Binance’ın CEO’su Zhao Changpeng, Hublot’un “yalnızca bitcoin” ile satışa sunduğu 25.000 dolar değerindeki saatler hakkında yorum yaptı.
Zhao Changpeng (CZ), Hublot’un en son satışa çıkardığı kripto saati hakkındaki düşüncelerini paylaştı (The Big Bang Meca-10 P2P). 25.000 $ ‘lık (3.94BTC) değeri ile satışa sunulan lüks saat, CZ’nin dikkatini çekti. CZ marka hakkında gerçek bir saat markası dedi.

Bitcoin’in 10 yıl dönümüne özel Bitcoin logolarıyla bezeli ince işlenmiş kol saati, Zhao’nun Bnb ile dizayn edilmiş saate sahip olma konusundaki ilgisinide göstermiş oldu.

“Şimdi Bnb’nin yıl dönümü modeli için 9 yıl sabırla bekleyeceğim” dedi. Gerçekleştirilen 210 saatin zaten satılmış olduğunu fark ettikten sonra, “bitcoini desteklemek” açısından iyi olduğunu belirtti.

41 yaşındaki CEO ayrıca markaların sadece tek geleneksel para birimi kullanarak ürün satın almalarını kısıtlamak yerine, sadece kripto pazarı olarak kısıtlanmasının daha uygun bir hedef olduğunu belirtti.

Zhao Şunları Söyledi:

“Bir niş piyasasını sadece bir geleneksel para biriminde hedeflerseniz, pazar büyüklüğünü gereksiz yere sınırlandırırsınız. ”

İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, gelecekte yapacağı kripto ile uyarlanmış saatler için bir açıklama yapmamasına rağmen, şirket kripto ve estetik saat birleşimi ile yakından ilgilendiğini gösterdi. Şirket, Bitcoin’in kuruluş yıldönümünü dikkate alarak önemli ölçüde “210” saat üretirken, şirketin yalnızca 21 milyon Bitcoin varlığına sahip olma ile sınırlandırdığınıda belirtti.

Kripto para birimleri ile lüks satın alma sanatı, kullanıcılar ve yatırımcılar için uzun vadeli bir gelenek diyebiliriz. Satın alma sistemini rahat bir şekilde sunmak isteyen lüks markalar, “yalnızca kripto” ile satış politikasını benimsiyor.

Android Telefon şirketlerinden kripto politikasını benimseyen HTC , “Exodus 1” olarak adlandırılan son amiral gemisi cep telefonunu “yalnızca Ethereum” politikası ile satışa sundu.

Yalnızca Ethereum tarafından satın alınabilen Exodus 1, 960 $ (4.58 ETH) değerinde satışa çıkarıldı. Ayrıca satın alındıktan sonra kullanıcılara varsayılan kripto-ticaret cüzdanı sağlamak için Zoin kripto para cüzdanı ile birlikte geliyor.
Kaynak:zycrypto

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın