Binance CEO’su Yanıtladı: Kripto Konsolidasyonu Devam Edecek Mi?

0
Binance CEO'su Yanıtladı: Kripto Konsolidasyonu Devam Edecek Mi?

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bitcoin (BTC) 20.000 dolar fiyat bölgesinde el değiştirmeye devam ettikçe kripto piyasasının daha fazla konsolidasyon görebileceğini belirtti.

CZ, Bloomberg’e verdiği yakın tarihli bir röportajda, mevcut piyasa gerilemesinden bağımsız olarak borsanın önümüzdeki üç ay içinde yatırım anlaşmalarına 1 milyar dolardan fazla harcayabileceğini bildirdi.

Kripto lending platformlarına dair ne düşündüğü sorulduğunda Zhao şunları söyledi:

“Son aylarda çok sayıda lending’e baktık, çünkü tüm tartışmalar orada… Bu platformların çoğu insanların parasını alıp, o parayı başkasına aktarıyor. Ortada pek bir katma değer yok. Biz insanların gerçekten kullanabileceği ürünler görmek istiyoruz.”

Daha Fazla Kripto Konsolidasyonu Muhtemel

Mevcut piyasa trendinden bahseden CZ, ayı piyasasında çok fazla risk, acı ve fırsat olduğu sonucuna vararak daha fazla piyasa konsolidasyonu göreceğimizi söyledi.

“Genel olarak yüksek bir seviyede, ayı piyasası sırasında daha fazla piyasa konsolidasyonu göreceğiz… Çok fazla risk ve çok fazla acı var ama aynı zamanda çok fazla fırsat var.” 

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Perşembe günü, bilgisayar korsanlarının Binance’in chain’ler arası köprüsü olan BSC Token Hub’dan yaklaşık 560 milyon dolar değerinde BNB token’ı çekmeye çalıştı.

İlgili Haber  Binance Ağı Hacklendi: Ağ İşlemleri Duraklatıldı

Bilgisayar korsanları tüm fonları boşaltamasalar da, BNB Chain’i bakım için duraklatılmadan önce diğer chain’lere 100 milyon dolardan fazla para göndermeyi başardılar.

Saldırıya ilişkin sorunu çözme hızı hakkında yorum yapan Binance CEO’su şunları söyledi:

“BNB Chain’i ekibinin aldığı hızlı eylemlerden etkilendim. BNB Chain’inin teknik tarafıyla o kadar ilgili değilim. Vitalik’in (Ethereum kurucusu) ETH ile ilgilendiğinden çok daha az. Sorunları ele alma ilkeleri basit ve önemlidir: hızlı, şeffaf ve sorumlu.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın