Binance CEO’su Yanıtladı: Kripto Konsolidasyonu Devam Edecek Mi?

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bitcoin (BTC) 20.000 dolar fiyat bölgesinde el değiştirmeye devam ettikçe kripto piyasasının daha fazla konsolidasyon görebileceğini belirtti.

CZ, Bloomberg’e verdiği yakın tarihli bir röportajda, mevcut piyasa gerilemesinden bağımsız olarak borsanın önümüzdeki üç ay içinde yatırım anlaşmalarına 1 milyar dolardan fazla harcayabileceğini bildirdi.

Kripto lending platformlarına dair ne düşündüğü sorulduğunda Zhao şunları söyledi:

“Son aylarda çok sayıda lending’e baktık, çünkü tüm tartışmalar orada… Bu platformların çoğu insanların parasını alıp, o parayı başkasına aktarıyor. Ortada pek bir katma değer yok. Biz insanların gerçekten kullanabileceği ürünler görmek istiyoruz.”

Daha Fazla Kripto Konsolidasyonu Muhtemel

Mevcut piyasa trendinden bahseden CZ, ayı piyasasında çok fazla risk, acı ve fırsat olduğu sonucuna vararak daha fazla piyasa konsolidasyonu göreceğimizi söyledi.

“Genel olarak yüksek bir seviyede, ayı piyasası sırasında daha fazla piyasa konsolidasyonu göreceğiz… Çok fazla risk ve çok fazla acı var ama aynı zamanda çok fazla fırsat var.” 

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Perşembe günü, bilgisayar korsanlarının Binance’in chain’ler arası köprüsü olan BSC Token Hub’dan yaklaşık 560 milyon dolar değerinde BNB token’ı çekmeye çalıştı.

[irp posts=”66415″ ]

Bilgisayar korsanları tüm fonları boşaltamasalar da, BNB Chain’i bakım için duraklatılmadan önce diğer chain’lere 100 milyon dolardan fazla para göndermeyi başardılar.

Saldırıya ilişkin sorunu çözme hızı hakkında yorum yapan Binance CEO’su şunları söyledi:

“BNB Chain’i ekibinin aldığı hızlı eylemlerden etkilendim. BNB Chain’inin teknik tarafıyla o kadar ilgili değilim. Vitalik’in (Ethereum kurucusu) ETH ile ilgilendiğinden çok daha az. Sorunları ele alma ilkeleri basit ve önemlidir: hızlı, şeffaf ve sorumlu.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.