Binance Ceo’su CZ 2015’de Yaşadığı Bitcoin Sıkıntısını Paylaştı

0

Binance Ceo’su Zhao Changpeng son zamanlarda yaşanan düşüş ile beraber yatırımcılardaki endişenin üzerine 2015’de yaşadığı bitcoin olayını Twitter üzerinden paylaştı.

CZ Tweetinde Şöyle Yazdı:

“Keşke size 2015’de yaşadığım olayı anlatabilsem, Evimi satıp 600$’dan Bitcoin almıştım ve birkaç ay içinde Bitcoin 200$’a düşmüştü. Ama sonuca bakarsak, şuan bu konumdayım. Bu yaşanan düşüş yüzünden büyük endişeye kapılmanıza gerek yok.”

CZ’nin paylaştığı bu hikayeye bakarsak, kripto para yatırımlarında uzun vadeli kararlar vermenin doğru olduğunu belirtiyor.  CZ, kripto para piyasasında yaşanan bu düşüşün sert savaşın bir sonucu olarak ortaya geldiğini söylüyor.

Bir kullanıcı CZ‘nin bu hikayesine “Eğer Titanik’te olsaydın ve battığını bilseydin, ne yapabilirdin? Dürüst Ol!” diye yanıt verdi.

Hikayenin ayrıntılarını duymayı çok isteyen Twittersphere, hikayenin devamını dinlemek için CZ’den rica etti. Ancak Zhao stresli bir yoğunluk içinde olduğunu belirtip devamını açıklamayı reddetti.

CZ Kendi Sözleriyle Twittersphere’e Şöyle Söyledi:

“Bu hikayeyi ayrıntılı bir şekilde anlatmak için çok meşgulum. Yoğun bir gün geçiriyorum.”

Kaynak:zycrypto

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın