Binance CEO’su Ayı Piyasasını ve Bitcoin’i Yorumladı!

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, Bitcoin ayı piyasasının kripto varlıklar için iyi bir şey olduğunu düşünüyor. Peki CZ bu yorumu neden yaptı? İşte detaylar.

Çarşamba günü gerçekleştirilen Mainnet konferansında Messari CEO’su Ryan Selkis ile yaptığı röportajda konuşan CZ, dört yıllık bir kripto piyasası döngüsünün normal olduğunu ve uzun vadede bir ayı piyasasının görünüşte hiç bitmeyen bir yükseliş trendine kıyasla daha sağlıklı olduğunu belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CZ, “Fiyat düzeltmeleri aslında iyi” yorumunu yaptı ve yatırımcıların kripto para piyasasının nasıl gittiğine dair işaretler olarak token fiyatlarına bakmamaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

CEO bu düşüncenin yerine, yatırımcıların kripto satın alan ve kullanan kullanıcı sayısının yanı sıra farklı blok zincirlerinin ve Web3 projelerinin sayısına odaklanmaları gerektiğini düşünüyor. Endüstrinin hala “erken” bir aşamada olduğunu ve büyümek için hala çok yeri olduğu yaygın sözleri kullanmayı unutmadı.

Binance yöneticisi, kripto endüstrisinin aslında sağlıklı bir durumda olduğunu savunarak, pazarın kendini bulduğu sözde kripto kışına atıfta bulunarak “kışın dışına çıkmaya” çağırdı.

Ancak CZ bu konuda oldukça iyimser ve yaşananların ayı piyasasından daha fazlasını temsil ettiğini düşünüyor. Düzenleme söz konusu olduğunda, özellikle ABD’deki bazı düzenleyicilerin, kriptoyu güvenlik veya emtia ikili sistemi gibi mevcut finansal çerçevelere dahil etmeye çalıştığını savunarak, “düzenleyici çerçeveler için olumlu yönde çok fazla ilerleme gördük” yorumunu ekledi.

“Menkul kıymetlere benzeyen ve belki emtialara ve para birimine benzeyen bazı kripto para birimleri olacak, ancak Bitcoin üçünü de yapıyor” dedi ve mevcut düzenleyici çerçevelerin geçerli olmayabileceğini öne sürdü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Decrypt


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.