Nisan 15, 2022

Binance CEO’su, 2022’de Kripto Para Benimsenmesinin Artacağını Söyledi – İşte Nedeni

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin kripto para birimlerini düzenlemede giderek daha büyük roller üstlenmesiyle kripto benimsemesinin bu yıl genişleyeceğine inanıyor.

Yeni bir röportajda, dünyanın en büyük kripto borsasının kurucu ortağı, dünya çapındaki milletvekillerinin 2022’de giderek artan bir şekilde kripto endüstrisine çekildiğini ve bunun da yaklaşmakta olan benimsemenin potansiyel bir işareti olduğunu düşünüyor. Binance CEO’su Zhao “2022 yılında kripto para piyasasında sizi en çok ne heyecanlandırıyor?” sorusuna şu şekilde yanıt verdi:

“Fark ettiyseniz artık kripto para sektörünün bir parçası haline gelmek isteyen düzenleyici kurumlar var. Bence bu, değiştirdiğimiz en temel ve en önemli şeylerden biri. ABD’nin de dahil olduğu birçok ülke, stablecoinlerle alakalı yürütme emri yayımladı.  

Bahreyn ile birlikte Dubai, düzenleyici bir taslak oluşturdu. Dubai büyük oyunculara bir dizi lisans verdi, bu önemli..

Bunu görüyoruz ve şimdi Fransa, Portekiz, İsveç ve Cebelitarık’ta da görüyoruz – hepsi kriptoya karşı çok olumlular, bu yüzden bunun benimsemeye gerçekten yardımcı olduğunu düşünüyorum.”

Zhao ayrıca, endüstri yeniliklerinin kriptonun ileriye dönük yolunu şekillendirmeye yardımcı olabileceğini de ekledi.

“Ve diğer şeyler, endüstrinin her zaman yenilik yapması gibi, bu metaverse… Bence tekrarlamaya ve gelişmeye devam ediyor. Metaverse – birden fazla kişi, birden fazla şirket [hepsi] farklı şeyler deniyor, nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.”

Daha önce Zhao, kripto endüstrisini düzenlemeleri benimsemeye ve tüketicileri korumaya çağırdı, ayrıca düzenlemelerin kripto için otomatik olarak kötü olduğu fikrinin çok basit bir görüş olduğunu söyledi. CEO’nun Binance blog yazısında belirttiği gibi,

“İyi düzenlemeler kripto için iyi olacak. Kötü düzenlemeler kripto için kötü olacak. Yeniliği teşvik ederken tüketicileri koruyan iyi düzenlemelere sahip olmak sektörün büyümesi için önemlidir.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.