Şubat 24, 2020

Binance Büyümeye Devam Ediyor: Hong Kong Doları İçin Destek!

Önde gelen kripto para birimi borsası Binance’da desteklenen en son para birimi, Epay hizmeti aracılığıyla Hong Kong Doları (HKD) oldu.

21 Şubat duyurusuna göre, Binance artık depozito ücreti ödemeden Hong Kong doları üzerinden hem para yatırma hem de para çekme işlemleri sunuyor. Hong Kong doları yatırdıktan sonra kullanıcılar bunları kripto para birimine dönüştürebilir.

Binance, kullanıcıların doğrudan borsadaki tek tıklamayla alım/satım hizmeti aracılığıyla Hong Kong Doları ile kripto satın almalarına ve satmalarına izin veren HKD para yatırma ve çekme işlemleri sunmak için Epay ile ortaklık kurdu. Bunun yanında halihazırda Binance, Epay aracılığıyla zaten Euro ve Sterlin desteği sunuyordu.

Tek tıkla satın alma/satma, kullanıcıların Binance’de dijital para birimlerini grafikler veya karmaşık sipariş türleri olmadan daha kolay ve hızlı bir şekilde satın almalarını ve satmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcılara işlemlerini doğrudan yürütmeleri için gerçek zamanlı fiyat verileri sunar.

Görüldüğü üzere Binance, bu gibi gelişmelerle kripto para piyasasına daha fazla likidite sağlamaya çalışıyor. Tüm bu çabalar Binance’in bu yeni boğa piyasası sırasında insanları kripto para piyasasına katılmasına yardımcı olduğunu gösteriyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.