Beklentileri Karşılayamayan Bakkt Bir Günde Canlandı!

0

Bakkt Bitcoin Hacmi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

Bakkt, bir kez daha dikkatleri üzerine çekti, çünkü platformdaki ticaret hacmi 9 Ekim 2019 Çarşamba günü 224 BTC’ye ulaştı. Bu, platformda işlemcilerin sadece 25 BTC’yi aldıklarını söyleyen önceki güne kıyasla %796’lık bir değişimdir. Bu övgüye değer başarı, Bakkt’taki insanların daha iyi günler bekledikleri umutlarını bir kez daha canlandırdı.

Bakkt beklenen ilgiyi karşılayamadığı için pek çok kripto para yatırımcısı tarafından eleştirildi. Bununla birlikte Bakkt’ın ticaret hacmi aradan zaman geçtikçe yükselmeye başladı.

Pek çok kişi Bakkt’ın büyük kurumlarla kripto pazarı arasında aracı olmasını bekliyordu. Maalesef halen büyük kurumlar, son derece değişken doğası nedeniyle kripto pazarına girme konusunda şüpheci. Bu kurumların, Bakkt platformunu tercih edecek gibi görünürken işler öyle sonuçlanmadı. Fakat, en son olayda Bakkt, başlangıçta beklendiği gibi iyi bir performans sergileyecek gibi görünüyor.

Bakkt’ın son başarısı Twitter’daki kripto meraklılarından birçok karışık tepki aldı. Bir taraf Bakkt’ın kademeli olarak beklentilere cevap verdiğine inanırken, diğer taraf bu yeni başarının hala Bitcoin’de kurumsal yatırımcıların ilgisini göstermediğini düşünüyor.

Bakkt başarısıyla eş zamanlı yükselen Bitcoin fiyatı geleceğe dair umutları arttırdı. Bazı uzmanlar Bakkt’ın geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorlar.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın