Beklenmedik Altcoin’den İnanılmaz Performans!

Mayıs ayında yaşadığı büyük çöküşten sonra yeni bir ağa geçen Terra ekosistemi. Eski ağını koruyan bir Terra Classic topluluğuna sahip. Terra Classic topluluğu, LUNC fiyatının 0,0005 dolar hedefine ulaşması için başarılı bir şekilde itmeyi başardı. Yaklaşık 3.5 milyar dolarlık bir piyasa değeri yakalayan Terra Classic, şimdiden iyi 30 kripto varlık listesine girmeyi başardı. Fiyat bir günde %55 ve son 10 günde %300’ün üzerine fırladı. %1,2 vergi yakma önerisi beklentisiyle topluluk, 0,01 dolarlık kısa vadeli bir hedef hedefe sahip.

Terra Classic (LUNC) İlk 30 Kripto Listesine Girdi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Terra Classic (LUNC), topluluktan benzeri görülmemiş bir destek görmeye devam ediyor. 2 milyar doların üzerinde devam eden devasa günlük işlem hacmi ile LUNC fiyatı şimdi 0,0005 dolar hedefine ulaştı. İlginç bir şekilde, Terra Classic, CoinMarketCap’e göre en iyi 30 kripto para birimi arasına girmeyi dahi başardı.

LUNC fiyatı, Mayın ayında yaşanan Terra ekosistemi krizi sırasında ulaştığı dip fiyattan %37.000 yükseldi. Aslında, yakma, stake etme, proje oluşturma, ekosistem eğitimi ve yönetişim faaliyetleri nedeniyle son 10 günde fiyat yaklaşık %350 arttı. Şu anda 500 milyardan fazla LUNC token’ı stake edildi ve yaklaşık 3.62 milyar LUNC yakıldı.

LUNC fiyatı son 24 saate, 2,75 milyar doları aşan güçlü ticaret hacmiyle desteklendi ve %55’in üzerinde yükseldi. 24 saatlik en düşük ve en yüksek seviyeler olan 0,003406 dolar ve 0,0005386 dolara ulaştı. Piyasa değeri yaklaşık 3,5 milyar dolar ve Monero, Stellar, Bitcoin Cash ve diğer popüler kripto para birimlerini geride bırakmayı dahi başardı.

Topluluk, bu haftanın başında 0,01 dolarlık kısa vadeli bir hedef belirlemişti. Terra Classic, 2 milyar doların üzerinde günlük işlem hacmi kaydetmeye devam ederse, fiyat hedefi bu ayın kendisine ulaşabilir.

Topluluk, 10 Eylül’de oylanacak olan %1,2 vergi yakma teklifine hazırlanıyor. Kabul edilirse, % 1,2 vergi yakma teklifi 20 Eylül’e kadar uygulamaya başlayacaktır. Şu anda, MEXC Global gibi kripto borsaları, KuCoin, Gate.io ve CoinInn teklifi desteklemeyi kabul etti. Binance’in de bu güncellemeyi destekleyeceği bilgisi paylaşıldı.

%1,2 Vergi Yakma Teklifi

Yönetişim önerisi “% 1,2 Vergi Parametresi Değişikliği”, vergiyi % 1,2’ye değiştirmeyi ve LUNC ve cüzdanlar ve akıllı sözleşmeler arasında USTC transferleri gibi zincir üstü faaliyetler için vergiyi yakmayı amaçlıyor.

Topluluk, teklifle Terra Classic’i (LUNC) deflasyonist yapmayı hedefliyor. Teklif, LUNC belirteçlerinin yanma oranını artıracak ve genel arzı azaltacaktır. Ayrıca Terra Classic’in (LUNC) fiyatını da artıracak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.