Nisan 24, 2022

BAYC Metaverse Projesi Otherside Lansman Tarihi Belli Oldu

Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) metaverse projesi Otherside‘ın lansman tarihi belli oldu.

Otherside, 30 Nisan tarihinde saat 19.00’da (TSİ) başlayacak. Duyuru ise resmi Twitter hesabından yayınlandı.

Otherside için Beklenen Tarih Nihayet Belli Oldu

Metaverse projesine ilişkin ipucu, 19 Mart 2022’de Bored Ape ekibi tarafından metaverse’ine bir bakış gösteren akılda kalıcı bir videosuyla ortaya çıktı. “Otherside” metaverse zaten o kadar popülerlik kazandı ki Discord grubu 131.900’den fazla üyeye çok kısa bir sürede ulaştı.

otherside

BAYC NFT’leri, 23 Nisan 2021’de ilk NFT basımının başlamasından bu yana bir yılda çok fazla büyüme ve popülerlik kazandı. O zamanlar taban fiyat her biri 0,08 ETH iken şimdi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 125 ETH’ye kadar ulaştı. bu da 1562x gibi muazzam bir kazanç anlamına geliyor.

ApeCoin ve Metaverse

ApeCoin, Mart ayında piyasaya sürülmesinden bu yana tüm bu olumlu haberlerden yararlanmış görünüyor. APE şu anda 16,50 dolardan işlem görüyor ve dün 18,22 doların üzerine çıkmıştı.

Otherside metaverse projesinin yönetişim token’ı ise APE olacağı biliniyor. Dolayısıyla BAYC’nin benimsenmesi arttıkça, ApeCoin’in fiyatının da yükselmesi bekleniyor.

Otherside metaverse’e ilişkin bir sızıntının ayrıntılarına göre 200.000’den fazla arsa sunduğu iddia edildi. Metaverse’te sanal arazi satın almak son zamanlarda talepte artış gösteriyor. BAYC de yatırımcıları bu popülerlikten yararlanarak yanına çekmeye çalışıyor.

Geliştiriciler, ApeCoin’i metaverse‘de arazi satın almak için kullanılabilecek tek ödeme sistemi yapmaya karar verirse, ApeCoin’in talebinin ve fiyatının da fırlaması bekleniyor. Bu iddia ise şu an resmi olarak onaylanmadı.

Genel olarak bakıldığında BAYC ekibi bir yıl içinde büyük bir popülerlik ve büyüme elde etmeyi başardı. Bored Ape ekibi de bu Haziran’da Manhattan’da bir ApeFest düzenlemeyi planlıyor. Ayrıca metaverse projesiyle potansiyel bir Adidas ortaklığına da işaret ettiler.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.