Başka Bir Panik Satışından Kaçınmak İçin BTC, ETH, ADA Bu Kilit Seviyeleri Tutmalı: Michael Van de Poppe

0

Kripto analisti Michaël van de Poppe, son 24 saat içinde kripto pazarlarındaki değişken fiyat hareketlerinin ortasında Bitcoin, Ethereum ve Cardano için tutulması gereken kilit seviyeleri açıkladı.

Van de Poppe yeni bir videoda takipçilerini; Bitcoin’in (BTC), değerinin %20’sinden fazlasını kaybetmemesi için kritik bir seviyenin üzerinde kalması gerektiği konusunda uyarıyor.

“Bu aşamada, belli bir aralıkta olan bu hareketi yapmaya devam edeceksek, yeşil olarak işaretlediğimiz alan olan 30.000 doları destek olarak tutmamız gerekiyor. Bu kaybedilirse, 24.000 dolara doğru bir geri dönüş yaşayacağımızı düşünüyorum. Bir sonraki destek bölgesi bu olacak.”

Bitcoin, kısa bir süreliğine Van de Poppe’nin destek alanını kırarak, 90 günün en düşük seviyesi olan 28.893 dolara düşmesine rağmen, önde gelen kripto varlığı şu anda güçlü bir toparlanmanın ortasında ve CoinMarketCap’e göre 34.100 dolar seviyesinde işlem görüyor. Sıçrayışla birlikte Van de Poppe, Bitcoin’in yükselişini sürdürmesi için 35.500 dolarlık direnç alanını geri alması gerektiğine inanıyor.

Ethereum’a gelince, Van de Poppe, ETH’nin dünkü düşüşün ardından 1.758 dolar civarında bir destek bulduğunu vurguluyor.

Ethereum bir sonraki destek seviyesinde.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Önde gelen akıllı sözleşme platformu o zamandan beri toparlandı ve yazım sırasında CoinMarketCap verilerine göre günlük %3 artışla 2.012 dolardan işlem görüyor.

Cardano’ya karşı Bitcoin (ADA/BTC) paritesine bakan Van de Poppe, paritenin 0.000038 kritik desteği kırdığını söylüyor. Bununla birlikte, kripto trader’ı, bu kritik alanda yaşanan bir toparlanmanın yükseliş momentumunu teşvik edebileceğini vurguluyor.

Cardano kritik bir destek bölgesini kaybetti ve şimdi 3.000 satoshi (0.00003) civarında bir sonraki destek seviyesine bakmak zorundayız. Önceki destek seviyesini geri alırsak, yükselişe geçeceğiz.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazım sırasında ADA/BTC paritesi, dünün en düşük seviyesi olan 0.00003440’tan %8’in üzerinde bir artışla 0.00003731’de işlem görüyor ve desteği geri almaya çalışıyor.

Van de Poppe, Cardano’nun (ADA/USDT) kripto piyasalarındaki kaoitik fiyat hareketlerinin ortasında satış baskısına dayanma kabiliyetini de takdir ediyor:

ADA’nın gücünden etkilendim.”

Beşinci en büyük kripto varlığı şu anda 1,27 dolar civarında işlem görüyor ve dünün en düşük seviyesi olan 1,00 dolardan %27 sıçradı.

Beşinci en büyük kripto para birimi yazım sırasında dünkü 1.00 dolardan yüzde 28 artarak 1.28 dolar civarında işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın